• Головна
  • Секс із неповнолітньою: на Чернігівщині суд зобов’язав чоловіка виплачувати аліменти
14:42, 4 листопада 2020 р.

Секс із неповнолітньою: на Чернігівщині суд зобов’язав чоловіка виплачувати аліменти

Секс із неповнолітньою: на Чернігівщині суд зобов’язав чоловіка виплачувати аліменти

Неповнолітня жителька Талалаївського району через суд забов’язала батька дитини визнати своє батьківство та платити аліменти. Для цього вона звернулася до місцевого бюро правової допомоги.

Про випадок повідомив Чернігівський монітор.

Зі слів дівчини стало відомо, що вона певний час зустрічалась із батьком дитини, після чого завагітніла. Після народження дитини, батько ще певний час підтримував з нею зв’язок, хоча визнавати дитину своєю відмовлявся, але потім спілкування з ними припинив повністю.

Після вивчення всіх обставин справи, начальник Талалаївського бюро правової допомоги Яна Мудревська підготувала позовну заяву щодо визнання батьківства та подала до суду. Окрім цього, в ході судового розгляду справи неодноразово подавались клопотання про призначення генетичної експертизи, які були задоволені судом, але відповідач ухилявся від її проходження. В результаті відповідач все ж пройшов генетичну експертизу, яка підтвердила той факт, що він є біологічним батьком дитини.

Враховуючи результати експертизи, суд повністю задовільнив позовні вимоги, а саме визнав відповідача батьком дитини; зобов’язав відповідача відшкодувати витрати клієнтки бюро, які вона понесла у зв’язку з оплатою проведення генетичної експертизи. Крім того, чоловік має сплачувати аліменти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аліменти #батьківство #неповнолітня #суд
Оголошення
live comments feed...