• Головна
  • Дискримінація чи норма: без картки Приватбанку чернігівські школярі не можуть отримати гроші за пробне ЗНО
10:33, 5 листопада 2020 р.

Дискримінація чи норма: без картки Приватбанку чернігівські школярі не можуть отримати гроші за пробне ЗНО

Дискримінація чи норма: без картки Приватбанку чернігівські школярі не можуть отримати гроші за пробне ЗНО

Процес повернення коштів за скасоване пробне ЗНО триватиме до 1 грудня 2020 року. Станом на початок листопада кошти вже відшкодовані 155 636 громадянам (71,2% від загальної кількості). Загальна сума повернених коштів становить 38 141 510 грн – це 72,7% від суми, виділеної з фонду боротьби з COVID-19.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Зазначається, що повернення коштів здійснюється Міністерством освіти і науки спільно з Приватбанком з 1 липня, і отримати свої гроші можна буде до 1 грудня. Проте, лише у разі якщо у вас буде відкрита картка Приватбанку.

Щоб отримати кошти, необхідно до 30 листопада:

  • отримати/мати картку ПриватБанку;
  • перевірити актуальність інформації, зазначеної під час реєстрації, увійшовши до сервісу визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти;
  • звернути увагу на правильність зазначення прізвища, імені, по-батькові, а також номер мобільного телефону, який прив’язаний до картки Приватбанку, адже він має бути тільки один.

Довідка

  • Кому повертають кошти? Кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування.
  • Як отримати кошти через Приватбанк? Необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у Приватбанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.
  • Як дізнатись про отримання коштів? Ті учасники, які мають картку Приватбанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку.
  • Що робити, якщо немає картки Приватбанку? Необхідно звернутися до будь-якого відділення Приватбанку та оформити картку безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку. Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку Приватбанку.
  • Що робити, якщо при реєстрації на пробне ЗНО вказано не свій телефон, а одного з батьків? Або якщо за цей час свій номер телефону змінився? Необхідно зайти у сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до картки.

Нагадаємо, що цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. Внаслідок цього Кабінет Міністрів України ухвалив порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО. На це буде витрачено 52 млн 450 тис. грн з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #ЗНО #пробне тестування #повернення #коронавірус
Оголошення
live comments feed...