• Головна
  • Ситуація з коронавірусом у Чернігові вже кілька днів тримається на прийнятному рівні
09:23, 10 листопада 2020 р.

Ситуація з коронавірусом у Чернігові вже кілька днів тримається на прийнятному рівні

Ситуація з коронавірусом у Чернігові вже кілька днів тримається на прийнятному рівні

Вже кілька днів Чернігів тримається в показниках, достатніх для переходу до помаранчевої зони. Але потрібно аби ця тенденція тривала 2 тижні.

За словами виконуючої обов’язки керівника управління охорони здоров’я Ольги Малець чотири доби поспіль у Чернігові інтенсивний показник захворюваності фіксується на рівні нижче 320. Це – межа між помаранчевою та червоною карантинними зонами.

– Раніше були дні, коли фіксували значно більші показники – 350 і навіть 370. Останні дні – це 271, 262, тощо, – зазначила Ольга Малець.

За її словами, аби перейти з червоної до помаранчевої зони, потрібно, щоб така динаміка зберігалася протягом 14 діб.

Також Ольга Малець розповіла, що 8 днів поспіль у Чернігові госпіталізують щодня менше 300 пацієнтів (хворі на COVID-19 та з підозрою). У середині жовтня ці цифри стабільно були на рівні 315-320.

Наразі у трьох міських лікарнях Чернігова (№1, №2 та №3) станом на 9 листопада перебувало 286 пацієнтів. У 171 з них підтверджено діагноз COVID-19. При цьому для госпіталізації сумарно зарезервовано 430 ліжок.

Найбільша завантаженість (154 особи на 160 ліжок) – у лікарні №2, тож керівниця управління здоров’я отримала доручення дещо перерозподілити кількість пацієнтів, аби дати перепочити медикам цього базового для боротьби з коронавірусом закладу.

Втім, Ольга Малець пояснила: лікарні чергують подобово, тому і заповнюються з різною динамікою. Поточні дані – якраз після доби чергування лікарні №2, тому і склався такий дисбаланс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #COVID-19 #статистика #Ольга Малець
Оголошення
live comments feed...