Де придбати ресора і на що звернути увагу?

Ресорні підвіски користуються попитом уже не перший рік. Це безпосередньо пов'язане з їх практичністю у використанні. Так, підвісне обладнання розташоване безпосередньо над самим мостом. Міст причепа приймає на себе основне навантаження. Саме тому ресори виступають несучим демпфуючим вузлом, за допомогою якого приймається вертикальне, поздовжнє і бічне навантаження. Детальніше ознайомитися з цією деталлю можно на сайті www.forsaj.com.ua/katalog/ressori-i-listi-ressornie —  каталог доволі обширний, тому коже матиме змогу підібрати оптимальний варіант.

Різновиди підвісок

Виділяють два види підвісок для причепів:

  • ресорні;
  • резино-жгутові.

Кожний різновид має певні особливості. Так, наприклад ресорні підвіски сконструйовані таким чином, что при порожньому причепі задіюється тільки один лист. Всі інші пластини приводяться в дію тільки після навантаженням. Вагому роль грає і вага вантажу. В залежності від ваги, листи можуть бути задіяні по черзі. Це гарантує плавний хід причепа і оптимальну жорсткість підвіски.

Для резино-джгутової підвіски практично не потрібне технічне обслуговування. Якщо така підвіска зламається, то відремонтувати її зможуть лише на заводі виробника. Для порівняння, ремонт ресорної підвіски можливий на будь-якому СТО. Це ще один фактор, чому надати перевагу слід саме ресорам. Окрім того, вони вважаються більш надійними.

Крім того, до їхніх основних переваг можна віднести:

  • легкість в експлуатації та обслуговуванні;
  • невелика вартість;
  • надійність конструкції;
  • стійкість до великих перевантажень;

Ресорні підвіски користуються попитом у багатьох власників автомобілів. Основні причини такого великого попиту —  надійність та витривалість конструкцій. Для вантажних та великовантажних автомобілів, це найбільш оптимальний варіант. Ресорні підвіски дуже легкі в експлуатації.

Найчастіше ресори виготовляються зі сталі. Це той матеріал, для якого характерна висока пружність і витривалість. Саме тому, такі деталі дозволяють забезпечити повноцінну експлуатацію вантажного транспорту.

Придбати їх по оптимальній ціні можливо в інтернет-магазині “Форсаж”. Широкий каталог деталей, доступні ціни, вигідні умови —  задоволеним залишиться кожний покупець. Асортимент автозапчастин регулярно поповнюється новинками, що є ще однією перевагою. Зробити замовлення можна прямо на сайті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
7 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии