• Головна
  • У селі біля Чернігова ДТП не стала смертельною завдяки сучасному «м’якому» відбійнику
15:42, 10 листопада 2020 р.

У селі біля Чернігова ДТП не стала смертельною завдяки сучасному «м’якому» відбійнику

У селі Іванівка Чернігівського району на трасі М-01 Київ – Чернігів дорожники зафіксували сліди зіткнення автівки з демпферним відбійником.

Демпферна система – спеціальний амортизаційний пристрій, що слугує для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей. Під час лобового зіткнення демпферна система поглинає енергію удару, утримуючи авто контрольованим чином, і складається телескопічно.

Таким чином, конструкція не прошиває машину наскрізь. Можливість травмування водія та пасажирів під час зіткнення зводиться до мінімуму. При бічних наїздах система функціонує, як стандартне дорожнє бар'єрне огородження. 

Ось так зараз виглядає демпферний відбійник у Іванівці після лобового наїзду атівки. Конструкція спрацювала належним чином, склалася телескопічно і врятувала тих, хто був в салоні автомобілю.

У селі біля Чернігова ДТП не стала смертельною завдяки сучасному «м’якому» відбійнику, фото-1

Чернігівська область є лідером з впровадження новації в галузі безпеки дорожнього руху. Чернігівщина стала однією з перших, де почали використовувати «м'які» безпечні відбійники, сертифіковані за стандартом ЄС. 

Саме у Іванівці на виїзді з села на трасі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Була наприкінці 2018 року встановлена перша демпферна система в області.

Вже навесні 2019 року конструкція на практиці доказала свою необхідність – перше випробування ДТП.

Наразі на дорогах Чернігівської області встановлено 30 демпферних пристроїв, найбільше в Україні. Це дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ, Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Іванівка #ДТП #демпфер #відбійник
Оголошення
live comments feed...