• Головна
  • В Україні створили інтерактивний атлас з новим адмінподілом: як в ньому виглядає Чернігівщина
11:08, 11 листопада 2020 р.

В Україні створили інтерактивний атлас з новим адмінподілом: як в ньому виглядає Чернігівщина

В Україні створили інтерактивний атлас з новим адмінподілом: як в ньому виглядає Чернігівщина

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій та за підтримки проєкту  «Підтримка належного врядування в місцевих громадах, як складової реформи децентралізації» Координатора проєктів ОБСЄ в Україні, на порталі «Децентралізація» з’явилася сторінка нового адміністративно-територіального устрою (АТУ), на якій можна знайти інтерактивні мапу та атлас України.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Чернігівщина на мапі представлена 5 районами - Чернігівський, Ніжинський, Прилуцький, Корюківський та Новгород-Сіверський, та 57 ОТГ. За допомогою інтерактивного інструменту тепер можна ознайомитися з межами, розташуванням та основними характеристиками створених громад та районів.

"Після місцевих виборів в регіоні наразі відбувається становлення нового АТУ. Об'єднані територіальні громади готуються до перших сесій та планують свою діяльність. Також відбувається формування нових районів. Ознайомитися з їх межами та основними характеристиками можна за допомогою інтерактивної мапи", - розповіли у Департаменті розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА.

В інтерактивному атласі вперше зображений новий адміністративно-територіальний устрій України районного та базового рівнів, який був затверджений урядом України у червні 2020 року та постановою Верховної Ради України у липні 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ #адміністративний поділ #Україна #Чернігівщина #децентралізація #реформа
Оголошення
live comments feed...