• Головна
  • Не пускати фури в Чернігів! Міський голова хоче ваги на кожному в’їзді до міста
10:30, 13 листопада 2020 р.

Не пускати фури в Чернігів! Міський голова хоче ваги на кожному в’їзді до міста

Не пускати фури в Чернігів! Міський голова хоче ваги на кожному в’їзді до міста

Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц та заступник міського голови Чернігова Андрій Черненко мають організувати співпрацю з поліцією аби захистити чернігівські дороги від руйнувань вантажівками.

Таке доручення підлеглим дав міський голова Владислав Атрошенко. Його мета – запобігти руйнуванню відремонтованих доріг, яке часто відбувається через рух транзитних перевантажених фур

– Вивчіть вартість. Скільки це буде коштувати – на всіх в’їздах установити ваги. Якою б не була ціна, я вважаю, це буде дешевше ніж ремонт зіпсованих доріг. Думаю, потрібно це зробити, – звернувся мер.

Ярослав Куц назвав орієнтовну суму – 2,5 мільйони за один комплекс з відеокамерами та системою, що дозволяє визначити вагу транспорту у русі. Але навіть не ціна – головний фактор.

– Ми можемо лише отримувати сигнал і передавати відповідну інформацію патрульній поліції. Але штрафувати не можемо. Вони їдуть і ловлять. Автоматичного штрафу не буде, – додав головний комунальник міста.

Владислав Атрошенко доручив попрацювати з поліцією та прорахувати усі складові, які дозволять вирішити проблему: повноваження відповідно до законодавства, узгодження дій з правоохоронцями, технічна складова та фінансування.

– Щоб ми просто перевантажену машину не пускали в місто. Відповідно до температурного режиму складемо таблицю: вище 20 градусів – не пускати відповідну вагу. Чим вища температура – тим дозволена вага зменшується, – уточнив міський голова.

Нагадаємо, останніми роками заклики обмежити рух вантажівок у Чернігові посилилися. Зокрема, у 2018 році на в’їздах до міста були встановлені знаки, які забороняли рух транзитного вантажного транспорту через місто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фури #вантажівки #дороги #обмеження #контроль ваги
Оголошення
live comments feed...