• Головна
  • Пошта пропонує оформити онлайн-передплату на газети
14:47, 13 листопада 2020 р.

Пошта пропонує оформити онлайн-передплату на газети

Пошта пропонує оформити онлайн-передплату на газети

З 23 жовтня стартувала передплатна кампанія на 2021 рік. Цього року кожен бажаючий може оформити передплату на свою улюблену газету онлайн.

Тобто, не потрібно йти на поштову дільницю, а просто вдома на своєму смартфоні чи комп’ютері можно заповнити свою інформацію (ПIБ, адреса, телефон), здійснити оплату своєю банківською карткою і оформити передплату. Це особливо корисно і зручно зараз у період карантину. Менше контактів – менше шансів спіймати вірус.

Отже, якщо, наприклад, ви бажаєте оформити передплату на популярну чернігівську газету «Семь дней», ви можете прямо зараз зайти за цим посиланням: ПЕРЕДПЛАТА НА «СЕМЬ ДНЕЙ».

Тут потрібновибрати кількість місяців, на скільки ви хочете оформити передплату, і натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити своє ім’я та прізвище, телефон і поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка газети, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою.

Приємністю є те, що комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. Крім того, для онлайн-передплатників тариф приймання передплати на 2021 рік залишається на рівні 2020 року.

Дякуємо за Ваш вибір, не відмовляйте собі у задоволенні читати улюблену газету чернігівців «Семь Дней» у наступному році або зробіть несподіваний та приємний подарунок своїм рідним та близьким, оформивши передплату на їх домашню адресу.

Укрпошта дбає про вас та хоче, щоб обмеження, пов’язані з карантином, не стали приводом для соціальної ізоляції. В даних умовах як ніколи важливо залишатися на зв’язку, стежити за новинами через ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...