• Головна
  • Чернігівщина серед лідерів українського аграрного сектору. Над покращенням позицій працюють більше 2000 компаній
12:32, 16 листопада 2020 р.

Чернігівщина серед лідерів українського аграрного сектору. Над покращенням позицій працюють більше 2000 компаній

Чернігівщина серед лідерів українського аграрного сектору. Над покращенням позицій працюють більше 2000 компаній

За підсумками попереднього року Чернігівщина друга в Україні за виробництвом кукурудзи, третя – жита. Третій рік поспіль за виробництвом зерна на 1 особу вона є лідером країни. Підприємства області посідають третє місце за кількістю великої рогатої худоби, у тому числі корів. Чернігівщина шоста за виробництвом молока й друга за його виробництвом на одного жителя. За обсягом продукції сільського господарства вона девята серед регіонів.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Чернігівській області.

На початок листопада аграрії області мають наступні здобутки: всіма категоріями господарств зібранобільше3 млн. тонн зерна, реалізовано на забій41 тис. тонн живої маси худоби та птиці, надоєно395 тис. тоннмолока, вироблено264млн. яєць.

Зокрема, кращий, ніж торік, в області отримано урожайпшениці ярої, ячменю та жита  озимого, вівса, гречки, проса, соняшнику, картоплі та овочів відкритого ґрунту, плодів та ягід.

Зазначається, що станом на 1 листопада цього року в сільському, лісовому та рибному господарстві зареєстровано 2 102 юридичні особи. У вересні в сільському господарстві було зайнято майже 23 тисячі штатних працівників, або кожен сьомий працюючий області. Середньомісячна заробітна плата їх становила 10 991 грн, що на 8% більше, ніж рік тому,та на 11% – ніж у середньому по області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сільське господарство #статистика #лідер #село
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...