• Головна
  • Будемо мерзнути? Для Чернігівської ТЕЦ Росія встановила квоти на вугілля
12:05, 17 листопада 2020 р.

Будемо мерзнути? Для Чернігівської ТЕЦ Росія встановила квоти на вугілля

Будемо мерзнути? Для Чернігівської ТЕЦ Росія встановила квоти на вугілля

На складах Чернігівської ТЕЦ лишилося усього 8 тисяч тонн вугілля. За нинішньої погоди цього вистачить на 16 днів. У разі похолодання – на тиждень.

За словами директора ТЕЦ Олексія Щербини, протягом тижня запаси вугілля значно скоротилися. Станом на вівторок, 10 листопада, на підприємстві було 15 тисяч тонн.

Відтоді розвантажили ще 3 тисячі тонн палива, проте використали значно більше, тож у підсумки запаси скоротилися удвічі.

Наразі на ТЕЦ перейшли на комбіноване спалювання – використовують два види палива: газ і вугілля. До кінця листопада очікують на 40 тисяч законтрактованих тонн вугілля.

Більше запастися у ТЕЦ можливостей зараз немає. За словами Олексія Щербини це пов’язано з тим, що постачальник обмежив продаж, запровадивши квоти для покупців.

– Росія видає квоти на поставку вугілля. Нам квота на листопад – 40 тисяч тонн, – пояснив директор ТЕЦ.

Нагадаємо, за попередньої влади запаси вугілля на складах ТЕЦ на початку опалювального сезону складали до 100 тисяч тонн. Зокрема, у жовтні 2017 року – 97,5 тисяч тонн, у жовтні 2018-го - 61,5 тисяч тонн. Тоді паливо надходило з Південно-Африканської республіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вугілля #ТЕЦ #Олексій Щербина #РФ #квоти
Оголошення
live comments feed...