• Головна
  • Ремонт на Валу і стела героям російсько-української війни у Чернігові – пріоритет на 2021 рік
12:54, 18 листопада 2020 р.

Ремонт на Валу і стела героям російсько-української війни у Чернігові – пріоритет на 2021 рік

Ремонт на Валу і стела героям російсько-української війни у Чернігові – пріоритет на 2021 рік

Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц отримав розпорядження щодо пріоритетних напрямків благоустрою.

Під час наради у мерії міський голова Чернігова Владислав Атрошенко окреслив для головного комунальника міста ключові завдання на наступний рік.

На першому місці – звершення ремонтних робіт на нижній частині Валу – на території скверу ім. Коцюбинського (вздовж вулиці Преображенської).

– Ми, як туристичне місто повинні розвивати цей потенціал. Потрібно завершувати роботи на Валу, – сказав міський голова.

Також він попросив вирішити питання з освітленням нещодавно встановленого макету давнього міста.

– На темний період його треба підсвітити. Воно красиве вдень, але чорна каменюка і темний час. Попрацюйте над технічними рішеннями з фахівцями, – додав Владислав Атрошенко.

Другий пріоритет – реконструкція скверу навпроти будівлі Чернігівської міської ради. Тут в результаті має з’явитися Стела пам’яті на честь Героїв, які віддали життя за свободу та незалежність України у ході російсько-української війни на Донбасі.

Також комунальні служби отримали завдання відшліфувати кам’яну брилу у Березовому гаю і викарбувати на ньому імена загиблих героїв. Нагадаємо, там кілька років тому була висаджена алея на честь чернігівських захисників України, що пожертвували власним життям аби зупинити російсько-терористичні війська на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сквер #стела #благоустрій #Вал
Оголошення
live comments feed...