• Головна
  • Евакуатор для тих, хто паркується як попало. У Чернігові подумають над тим, щоб купити таку машину
10:21, 23 листопада 2020 р.

Евакуатор для тих, хто паркується як попало. У Чернігові подумають над тим, щоб купити таку машину

Евакуатор для тих, хто паркується як попало. У Чернігові подумають над тим, щоб купити таку машину

Приклад великих міст, які найбільше страждають через неправильно припарковані автомобілі і виправляють ситуацію за допомогою евакуаторів, може прижитися і у Чернігові.

Керівник комунального підприємства АТП-2528 Руслан Волок зазначив у міській раді, що у його працівників існують проблеми з якісним прибиранням вулиць через порушення правил паркування.

– На центральних вулицях, де передбачена лише денне паркування, машини лишають і на ніч. Техніка у центрі починає роботу з шостої години ранку і «ловить» момент, коли машина від’їжджає. Це, м’яко кажучи, незручно, – зазначив він, коментуючи доцільність придбання містом евакуатора.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко попросив надати економічно зважену інформацію з цього приводу.

– У місті, як показує практика, є 2–3 десятки невмєняємих автовласників. Вони принципово залишають машини там, де їм подобається. Ми знаємо ці адреси. Але це їхня власність і ми можемо лише ходити навколо і об’їжджати. У великих містах потреба в евакуаторах є. А яка практика вирішення питання у маленьких, як Чернігів, містах? – звернувся він до підлеглих з дорученням вивчити ситуацію і доповісти щодо доцільності придбання евакуатора.

– Якщо доцільно – ми можемо розглянути питання придбання одного маніпулятора з метою вивезення автомобілів, – зазначив Владислав Атрошенко.

Також мер попросив поліцію особливо у зимовий період, коли буде необхідність прибирання снігу з вулиць, більш ретельно слідкувати за тим, аби водії не порушували правила і тим самим не блокували роботу притиральної техніки.

Нагадаємо, на початку 2018 року міський голова вже попереджав водіїв, що у разі, коли вони продовжать порушувати правила паркування, місто буде вимушене вдатися до роботи евакуатора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#евакуатор #паркування #прибирання вулиць
Оголошення
live comments feed...