• Головна
  • Через страх повного локдауну магазини в ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ-2020 ЗМУШЕНI ЙТИ НА НЕБУВАЛI ЗНИЖКИ
АКТУАЛЬНО
12:25, 23 листопада 2020 р.

Через страх повного локдауну магазини в ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ-2020 ЗМУШЕНI ЙТИ НА НЕБУВАЛI ЗНИЖКИ

АКТУАЛЬНО

Карантин вихідного дня та ймовірне введення локдауну змушує торгівельні мережі та крамниці шукати виходи із скрутного положення. Для того аби не залишитися за зачиненими дверима із горами нерозпроданого товару, переважна більшість із них пішла вже апробованим шляхом – продавати все за знижками, які у звичні часи межували б зі здоровим глуздом. Адже краще збути товар за ціною меншою за собівартість, ніж залишитися з ним зате без грошей.

Саме тому цьогорічна Чорна п’ятниця в найбільшому торгово-розважальному центрі Чернігівщини «Голлівуд» буде гарячою, як ніколи.

Оскільки на вихідних ТРЦ не працює, то початок розпродажу довелося змістити на середину тижня. Тож, власне головний розпродаж року почнеться у середу і триватиме до п’ятниці.

– Наші працівники пережили справжній шок, коли дізналися, які знижки будуть на цінниках протягом цих трьох днів. У попередні роки такого не бувало. Звичайно, сезонні розпродажі траплялися та щоб розпродавати все майже за безцінь, ніколи. Але нині це світова тенденція -  постачальники знижують ціни і таке відбувається в усьому світі. Звичайно я не можу розкривати комерційну таємницю та говорити, якими саме будуть знижки на той або інший товар. Скоро покупці самі все побачать. Можу сказати лише одне – цифри на цінниках поменшають, як мінімум удвічі, а то й взагалі у кілька разів, –  управляюча магазином «ТехноДискаунт» Тетяна Маркова.

В середньому, протягом трьох днів, знижки в усіх магазинах ТРЦ «Голлівуд» сягатимуть рекордних 70-90%. Вони торкнуться усього – одягу, взуття, речей потрібних у домашньому господарстві й навіть зазвичай дороговартісних побутової техніки та електроніки. Тож, можна передбачити, що всі хто давно планував придбати собі щось із асортименту торгово-розважального центру, прийдуть за омріяним товаром.

Головне – встигнути придбати його поки все не розберуть інші охочі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...