• Головна
  • Мінну безпеку в умовах сучасної війни освоювали армійці на Чернігівщині
14:40, 25 листопада 2020 р.

Мінну безпеку в умовах сучасної війни освоювали армійці на Чернігівщині

Комплекс занять з мінної безпеки, який проводить фонд «Повернись живим» завершився у 169 навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна», який дислокується в однойменному селищі Козелецького району завершився.

Така інформацію опублікувала пресслужба фонду.

Інструктор з мінної безпеки, ветеран війни на Донбасі Євгеній Антипенко провів заняття з військовослужбовцями семи бригад ЗСУ. Відмінність цих навчань полягає у тому, що вони відбудуться з офіцерським та сержантським складом, а також з інструкторами, які надалі навчатимуть особовий склад різних підрозділів.

Програма курсу складається з трьох етапів, кожен з яких супроводжується теоретичною програмою з інженерної справи та відпрацюванням отриманих знань в умовах, що максимально наближені до бойових. Зокрема під час навчань розглядалися тактико-технічні характеристики вибухонебезпечних предметів різних типів, їхнє виявлення та знешкодження на відкритій місцевості, у приміщенні та в автівці, маскування та виявлення «секретів».

Крім цього, проводилися відпрацювання дій під час бойового виходу розвідгрупи та у разі її зіткнення із ворожою ДРГ, надання першої медичної допомоги під час мінно-вибухової травми та евакуація пораненого із зони ураження.

Віднедавна у межах курсу проводяться також нічні навчання, під час яких інструктор розповідає, зокрема, як безпечно пересуватися та діяти у темну пору доби, підійти до ворожої ДРГ, не зачепивши пастки противника.

Мета проведення даних занять – дати військовослужбовцям максимальні знання з мінної безпеки та навички, які врятують їхні життя під час виконання бойових завдань на сході України. У зв'язку з цим, інструктор фонду постійно вдосконалює навчальну програму, враховуючи особливості дій російських окупаційних військ на Донбасі та озброєння, яке використовує противник проти української армії.

Отриманий досвід офіцери, сержанти та інструктори зможуть запровадити у власних підрозділах і таким чином підвищити бойову готовність їх особового складу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО/ООС #мінна безпека #навчальний центр Десна
Оголошення
live comments feed...