• Головна
  • Відеокамер на вулицях Чернігова за 5 років має стати вдвічі більше
16:07, 26 листопада 2020 р.

Відеокамер на вулицях Чернігова за 5 років має стати вдвічі більше

Відеокамер на вулицях Чернігова за 5 років має стати вдвічі більше

Відповідно до Програми «Безпечне місто» на 2021-25 роки, яку будуть розглядати на сесії міської ради 1 грудня, на вулицях Чернігова планується встановлення 250 відеокамер.

Якщо депутати підтримають ініціативу, то місто візьме на себе зобов’язання щороку встановлювати близько 50 камер спостереження протягом наступних 5 років.

Наразі у Чернігові у рамках реалізації такої самої програми з 2016 по 2020 роки встановлено 233 відеокамери. В тому числі – на п’яти в’їздах у місто, на основних перехрестях, у паркових зонах, підземних переходах біля готелю «Україна» та на Шерстянці, на кладовищі «Яцево».

Також діє моніторинговий центр для зберігання та обробки переданих даних.

На думку керівника управління ЖКГ, програма у 2016-2020 роках зарекомендувала себе як ефективний інструмент для підвищення рівня безпеки у місті, тому є доцільність її продовжити на наступні 5 років.

Відповідно з документом, планується з 2021 по 2025 роки витрачати щороку більше 8 мільйонів гривень. 6 мільйонів буде направлятися на розширення існуючої мережі, а від 2,2 до 2,6 млн – на її реконструкцію. Загалом за 5 років це обійдеться місту в 42 мільйони гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Безпечне місто #відеоспостереження #відеокамери
Оголошення
live comments feed...