• Головна
  • Станція сортування сміття Supersorters переїхала: де тепер у Чернігові збиратимуть на переробку вторсировину
11:40, 27 листопада 2020 р.

Станція сортування сміття Supersorters переїхала: де тепер у Чернігові збиратимуть на переробку вторсировину

Станція сортування сміття Supersorters переїхала: де тепер у Чернігові збиратимуть на переробку вторсировину

Станція сортування Supersorters, яка раніше розташовувалась на задньому дворику Обласного молодіжного центру, переїзжає на нову локацію, а саме в приміщення, що на вулиці Бєлова, 4.

Про це повідомляє ГО "Еко Місто".

Нову будівлю для станції надає НУ "Чернігівська Політехніка", з якою підписали угоду про співпрацю на 5 років одразу дві громадські організації: "Еко Місто" та Chernihiv European.

Еко-активістам запропонували використати для екологічних ініціатив приміщення однієї з колишніх майстерень університету. Але через те, що багато років приміщення не використовувалось за призначенням, воно потребує ремонту.

Днями суперсортери вже розпочали ремонт даху та велике прибирання на виділеній їм території.

"Перший етап – ремонт даху і розміщення інфраструктури для сортування. Тепер у нас буде більша площа і ми окремо зможемо збирати скло і пластик різного кольору, як того вимагають переробники. Перелік фракцій лишатиметься незмінним з нашого першого проєкту Supersorters. Ще одна цікавинка – по суті, сортування відбуватиметься на відкритому повітрі, то ж карантинні обмеження нам більше не завадять. Захист від непогоди обов'язково зробимо", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, на новому майданчику активісти планують створити освітню лабораторію з переробки пластику, майстерню з апсайклінгу та креативний простір для студентів і містян.

Зазначається, що станція сортування створюється неприбутковою організацією без комерційних цілей і грантової підтримки. Саме тому еко-активісти мають надію на благодійні внески небайдужих містян (обіцяють звітувати про перебіг ремонту) і волонтерську працю всіх бажаючих.

Фінансово підтримати створення нової станції сортування можна за посиланням - Підтримати!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Supersorters #суперсортери #сортувальна станція #сміття #еко-активісти
Оголошення
live comments feed...