У Чернігові запланують ще кілька лежачих поліцейських та підвищених «зебр»

У Чернігові запланують ще кілька лежачих поліцейських та підвищених «зебр», Сергій Кириченко

Ремонт доріг у Чернігові призводить до того, що на новому якісному асфальтному покритті водії нерідко дозволяють собі розігнатися і вийти за межі дозволених швидкісних показників. 

Про це на сесії Чернігівської міської ради, що пройшла вчора, 1 грудня, заявили відразу три депутати. Вони попросили колег підтримати звернення щодо монтажу на найбільш проблемних ділянках засобів примусового зниження швидкості.

Зокрема, депутатка Реґіна Гусак («Рідний дім») звернула увага на проспект Перемоги 166-168, де у районі його перетину з вулицею Тракторною (її відремонтували цього року) розташовані два дитячих садочки та ліцей №22.

– Інтенсивність руху там, особливо у години пік, значно зросла. І після якісного покриття значно зросла і швидкість руху, – зазначила вона. І попросила змонтувати тут «лежачі поліцейські».

Ще один представник «Рідного дому» Сергій Кирієнко звернув увагу на таку саму ситуацію за сусідньою адресою – на ділянці «малого проспекту» – від стоматологічної поліклініки до перетину проспекту Перемоги та вулиці Рокоссовського.Він пропонує облаштувати тут підвищені пішохідні переходи.

Начальник управління освіти та депутат («Рідний дім») Василь Білогура звернувся зі схожою проблемою, що виникла на Шерстянці. Після прокладання нової дороги до мікрорайону, з’явилися додаткові фактори ризику для відвідувачів дитячого садочку №10, що на вулиці Самоквасова.

– Після нової дороги зросла інтенсивність руху, а там дуже вузький тротуар. Потрібен паркан для запобігання вискакування дітей на дорогу при виході з садочку, – повідомив депутат.

Необхідні кошти планується закласти до бюджету.

перехід безпека руху підвищений перехід лежачий поліцейський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
285 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии