Карантин вихідного дня закінчився. Чернігівська влада не буде ухвалювати жодних додаткових рішень

Карантин вихідного дня закінчився. Чернігівська влада не буде ухвалювати жодних додаткових рішень, Сергій Кириченко

Додаткових рішень на рівні міста при скасуванні карантину вихідного дня не потрібно. Про це заявив секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако вчора, 3 грудня, на засіданні виконавчого комітету.

За його словами, до нього зверталося багато підприємців у зв’язку з рішенням Уряду про скасування карантину вихідного дня.

– Запитували, чи будуть якісь додаткові рішення міської ради. Хочу повідомити: у зв’язку з тим, що ми не приймали жодних рішень про запровадження обмежень вихідного дня, ми і не будемо їх скасовувати.

Відповідно, як тільки рішення Уряду буде опубліковане та вступить у силу, не треба чекати жодних пояснень від міської влади – все може працювати згідно з тим режимом обмежень помаранчевої зони які діють, – сказав Олександр Ломако.

– Повідомляємо всім, що міська влада не повинна тут приймати жодних рішень, тому всі в суботу працюйте відповідно до встановлених графіків і до законодавства, – додав секретар міської ради. 

Також Олександр Ломако додав, що сам він вважає запровадження карантину вихідного дня рішенням помилковим, адже практика показала, що кількість захворювань за ці дні і тижні, не зменшилася а навпаки, збільшилася.

карантин вихідного дня обмеження Олександр Ломако
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
392 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии