Міський голова Чернігова про депутата облради Левицького: «Отщєпєнєц, який не матиме політичного майбутнього»

Міський голова Чернігова про депутата облради Левицького: «Отщєпєнєц, який не матиме політичного майбутнього», Сергій Кириченко

Владислав Атрошенко прокоментував перебіг першої сесії Чернігівської обласної ради, яка пройшла 3 грудня і опинилася у центрі скандалу.

Він пояснив, що був присутнім на сесії не як міський голова Чернігова, а як лідер партії «Рідний дім», яка набрала найбільше голосів на місцевих виборах у Чернігівській області.

Також він пояснив, що саме партія «Рідний дім» разом з Радикальною партією була ініціатором запрошення до коаліції більшості – депутатів «Слуги народу».

– За президента свого часу проголосувало 73 % виборців. За нас – найбільша кількість виборців, як у місті, так і загалом по області.

Це було складне рішення. Багато з чим можна не погоджуватися і бачити інше бачення дій уряду стосовно економіки, ковіду та інших напрямків. Але у нас є усвідомлення того, що держава-машина буде їхати більш ефективно, якщо об’єднати зусилля, – пояснив Владислав Атрошенко.

Лідер партії «Рідний дім» запевнив, що коаліція створена у законний спосіб, а під відповідним документом підписалися усі 34 депутати трьох політичних сил – «Рідний дім» (19), «Слуга народу» (8) та «Радикальна партія» (7).

Натомість, за ключові питання на першій сесії голосували «за» лише 33 депутати. Владислав Атрошенко назвав це парадоксом, коли за коаліцію довелося боротися з окремими представниками саме президентської сили:

– Так, є один отщєпєнєц з Корюківки, який зрадив колег. Ця людина буде нерукопожатна і не матиме жодної політичної перспективи у Чернігівській області. У нього був час виправити раніше ухвалене неправильне рішення, але… Він господар совєї долі.

Вочевидь мова йде про депутати від партії «Слуга народу» Олександра Левицького. Співвласник СТОВ «Дружба», що зареєстроване у Корюківському районі, вважався кандидатом на посаду голови Чернігівської обласної ради. Інформація про це з’явилася на сторінці партії «Слуга народу» напередодні сесії.

Сам Олександр Левицький у коментарі «Суспільному» повідомляв, що його кандидатуру підтримує голова облдержадміністрації Анна Коваленко та нардепи від «Слуги народу» Максим Зуєв і Павло Халімон.

Однак, судячи з усього, у президентській політичній силі стався розкол. У результаті на посаду голови облради висунули іншого кандидата – представницю «Слуги народу» Олену Дмитренко.

Нагадаємо, учора 5 партій, які опинилися у меншості (Наш край, ОПЗЖ, Батьківщина, За майбутнє, Європейська солідарність – разом 30 депутатів) намагалися добитися перенесення сесії на 9 грудня та блокували трибуну.

Втім, більшість змогла організувати голосування за керівництво облради. Головою стала Олена Дмитренко (Слуга народу), а її заступниками – Ніна Лемеш (Рідний дім) та Дмитро Блауш (Радикальна партія).

Владислав Атрошенко Олександр Левицький облрада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2297 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии