У Чернігові вперше відбудеться регіональна частина Форуму розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій»

У Чернігові вперше відбудеться регіональна частина  Форуму  розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій» , Сергій Кириченко

Громадське об'єднання «Спілка ініціатив Чернігівщини»  запрошує активних жителів нашої області на Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». 

Цьогорічний, вже дев'ятий, Форум пройде 17 грудня у форматі  всеукраїнського онлайн телемарафону. Більшість активностей буде відбуватися онлайн, тому всі бажаючі  мають можливість долучитися до масштабної події, не виходячи з дому.

Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша платформа для міжсекторального діалогу, обміну досвідом та навчання, яка збирає понад 2000 представників громадянського суспільства, органів влади, медіа, бізнесу та міжнародних партнерів. На Форумі визначаються тренди розвитку громадянського суспільства та пріоритетні сфери роботи. Форум об’єднує інституції, зацікавлені у посиленні громадянського суспільства в Україні, серед яких – Агентство США з міжнародного розвитку, Програма розвитку ООН, Уряд Швеції, Представництво ЄС, Офіс Ради Європи, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших. 

У Чернігові вперше відбудеться регіональна частина  Форуму  розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій» , фото-1

Вперше Форум відбудеться у вигляді Всеукраїнського телемарафону, який об’єднає всі регіони країни. 25 комунікаційних платформ у всіх регіонах України сформують інтерактивну мапу громадянського суспільства, яке продемонструє єдність у часи непевності. Тема «Імунітет до ілюзій» зосереджуватиме Форум на процесі розвитку спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) у мінливому та непростому середовищі. Особлива увага буде приділена ролі та місії ОГС у формуванні ВВП країни як «доданої вартості» громадянського суспільства, а також сприянню міжсекторального партнерства між громадянським суспільством, бізнесом та урядом. Окремі секції будуть присвячені взаємодії громадянського суспільства та органів державної й місцевої влади.

Очікуються, що у роботі Форуму візьмуть також участь представники ОГС з інших країн (Польщі, Норвегії, Швеції, Словаччини, Сполучених Штатів Америки), медіа, дипломатичний корпус, представники донорських організацій та органів влади. 

Родзинкою цьогорічного Форуму є те, що регіональна частина заходу відбудеться у Чернігові, участь у якій візьмуть місцеві впливові представники  влади, відомі громадські діячі та активісти.

Трансляції заходів  відбуватимуться на платформі Форуму. Доступ до платформи отримують лише зареєстровані учасники.  

Реєстрація на Форум за посиланням

Основна сцена Форуму розміщуватиметься у НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55). Кожен з регіональних партнерів також організовує свій комунікаційний майданчик та формує  свою програму, яка буде відображена і транслюватиметься на єдиній онлайн платформі. Таким чином ми організуємо телемарафон єдності українського громадянського суспільства.

У Чернігівській області партнером Форуму є  громадське об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини». Детальну  з чернігівської  регіональної частини форуму можна подивитися за посиланням

А як проходили минулорічні форуми можете подивитися на відео

Відео з youtube-каналу Isar Ednannia

За додатковою інформацію звертайтесь - [email protected]

Регіональні події Форуму розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій» у Чернігівській області  організовуються Спілкою Ініціатив Чернігівщини (СІЧ) у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку Інформаційні партнери заходу в Чернігівській області Чернігівська медіа група та UA: Суспільне.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
75 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии