Світове визнання: чернігівця у Лондоні відзначили міжнародним дипломом всесвітньо відомого художника

Всесвітня академія наук, освіти, культури і мистецтв присвоїла чернігівцю Леоніду Могучову міжнародний диплом всесвітньо відомого художника.

Клопотання про увічнення пам’яті художника надійшло від Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Про це йдеться на офіційному сайті заповідника.

Все розпочалося з чернігівської виставки у вересні 2019 року. Тоді, у НАІЗ «Чернігів стародавній» була представлена унікальна експозиція з 40 картин Леоніда Могучова «Спадщина», наданих Міжнародним благодійним фондом INSHE ZHITTIA.

Потім виставка помандрувала за межі України, і з творчістю талановитого майстра познайомилися також у Великобританії, США, Мексиці, на Кіпрі, в Угорщині, Німеччині, Австрії, Китаї і Японії та інших країнах світу.

Леонід Могучов намалював більше 10 000 робіт та ескізів архітектурних пам’яток: церков, маєтків, вітряків, фортець. На жаль, значна частина його творів втрачена назавжди, адже доволі часто художник дарував свої картини.

Світове визнання: чернігівця у Лондоні відзначили міжнародним дипломом всесвітньо відомого художника, фото-1 Світове визнання: чернігівця у Лондоні відзначили міжнародним дипломом всесвітньо відомого художника, фото-2 Світове визнання: чернігівця у Лондоні відзначили міжнародним дипломом всесвітньо відомого художника, фото-3 Світове визнання: чернігівця у Лондоні відзначили міжнародним дипломом всесвітньо відомого художника, фото-4 Світове визнання: чернігівця у Лондоні відзначили міжнародним дипломом всесвітньо відомого художника, фото-5

Відтепер його малюнки зберігаються у багатьох музеях України, а також у приватних колекціях Канади, США, Великобританії, України, Росії, Європи і Білорусії. Частина творів нашого земляка зберігаються у чернігівських музеях.

визнання художник Лондон премія Чернігів Стародавній
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
152 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии