У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу

Фото: Новий Чернігів, Дмитро Пономаренко
Фото: Новий Чернігів

Вчора, 10 грудня, у Чернігові відкрили капітально відремонтований спортивний комплекс спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність».

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

Його ремонтували протягом 2017-2019 років, і вже мали б здавати в експлуатацію. Але після обрання президентом України Володимира Зеленського, цей спортивний об'єкт був включений до "Великого будівництва" і там розпочався додатковий етап реконструкції з термомодернізації самої будівлі.

У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-1

Спочатку тут було проведено повну реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону, улаштовано футбольне поле зі штучним покриттям останнього покоління розмірами 105х68 м та легкоатлетичні доріжки; встановлено електронне табло і криті трибуни. Загалом використано 51 мільйон гривень, з них: 44 мільйони гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 7 мільйонів гривень – кошти місцевого бюджету.

Щодо «Великого будівництва», то за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій на 2020 рік провели капремонт спортшколи загальною вартістю 4,1 мільйона гривень. Повністю замінили вікна та двері на енергозберігаючі, у спортзалах - нове освітлення, частково замінили підлогу, відремонтували фасад та прикрасили його двома муралами. Один з них – із зображенням футболіста збірної України та вихованця "Юності" - Андрія Ярмоленка.

В рамках цьогорічного капітального ремонту в спортшколі створили музей історії футболу Чернігівщини, в якому чильне місце зайняв стенд про того ж самого Андрія Ярмоленка.

У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-2 У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-3 У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-4 У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-5 У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-6 У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-7 У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-8

В урочистостях взяли участь голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та народні депутати від Чернігівщини.

У Чернігові офіційно відкрили оновлений спорткомплекс "Юність", а разом із ним і музей історії футболу, фото-9
спорт "Юність" реконструкція відкриття ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
344 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии