Кількість ліжок з підведеним киснем у лікарнях Чернігова збільшується

Кількість ліжок з підведеним киснем у лікарнях Чернігова збільшується, Сергій Кириченко

За тиждень у чернігівських лікарнях збільшилося кількість ліжок, до яких подається кисень. Про це на нараді у мерії розповіла в.о. начальника управління охорони здоров’я Ольга Малець.

За її словами, тиждень тому до кисню були підключені 150 з 430 ліжок, зарезервованих для хворих на коронавірус. Тепер ця цифра зросла до 226. Тобто, показник зріс з 35 % до 52 %.

– Ми придбали нові концентратори. Було 92, стало 142. І підключаємо стаціонарні точки: було 58, а зараз – 84, – відзвітувала Ольга Малець.

Втім, цього недостатньо, адже міністерство охорони здоров’я поставило завдання довести показник забезпеченості ліжок киснем до 80 %.

За словами Ольги Малець, все більше хворих потребують кисневої підтримки, тож збільшувати показники в лікарнях Чернігова обов’язково будуть. Є вже навіть відповідний поетапний графік до лютого 2021 року

– Йдемо по завданню міністерства. Чекаємо 10 концентраторів, по яких пройшла проплата. Орієнтовна дата поставки – 22 грудня. Є державна субвенція на кріоциліндри та кисневі станції. Кошти значні – маємо їх освоїти, – додала вона.

Наразі вирішується питання пошуку джерел поставок, адже в Україні склався певний дефіцит кисню та обладнання. Міський голова Владислав Атрошенко доручив якомога швидше знайти рішення і попередив Ольгу Малець про те, що це буде тестом на її професійну відповідність посаді.

– Все що виділено на кисень – жодної копійки ми не повинні віддати на кінець року. Це буде маркер вашої здатності керувати управлінням охорони здоров’ям, – резюмував міський голова.

Ольга Малець коронавірус кисень лікарні медицина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
167 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии