Лісівники з Чернігівської області стали другими в Україні та виграли 20 тисяч

Лісівники з Чернігівської області стали другими в Україні та виграли 20 тисяч, Сергій Кириченко

Підбито підсумки конкурсу на найкращу протипожежну діяльність у лісогосподарській галузі у 2020 році. Про це повідомляє Товариство лісівників України.

Весна 2020 року розпочалася для лісівників зі справжніх випробовувань на міцність і готовність реагувати ці виклики. В той час сталися страшні пожежі на Житомирщині і в зоні відчуження ЧАЕС.

Це величезні, небачені досі в Україні лісові пожежі, викликані, як людським фактором (зокрема підпалами сільськогосподарських угідь), помножені на сильний вітер і відсутністю опадів взимку, через що лісова підстилка горіла, як солома. 

Навесні у вирі пожеж була практично вся Україна. Тоді вигоріло, за різними оцінками,  близько 100 тисяч гектарів лісів.

Влітку і восени запалав Схід України. Влітку там вигоріло приблизно 9 тисяч га, і 14 тисяч восени – практично по лінії вогню, у зоні розмежування  палали ліси на Луганщині. 

Завдячуючи героїчним зусиллям лісівників та рятувальників, пожежі приборкали. Але пожежу краще попередити, аніж гасити. Тож вкрай важливою складовою роботи лісогосподарських підприємств стає покращення стану протипожежної безпеки

Тому Товариство лісівників України ухвалило рішення про проведення конкурсу на найкращу протипожежну діяльність лісогосподарських підприємств, який стартував у червні 2020 року.  

Тепер підбито підсумки конкурсу. Перше місце посіло державне підприємство «Конотопське лісове господарство» (Сумська область). На другому місці опинилися лісівники державного підприємства «Остерський військовий лісгосп» (Чернігівська область. Третім стало державне підприємство «Полтавське лісове господарство».

Переможці конкурсу отримають винагороди: за 1-е місце – 30  тисяч гривень, за 2-е – 20  тисяч гривень, за 3-є – 10 тисяч гривень.

Товариство лісівників України
лісництво Остерський лісгосп конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
129 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии