Зливна станція для рідких відходів запрацює в Чернігові наступного року

Зливну станцію, яка має приймати рідкі відходи з вантажних автомобілів, які перевозять відповідні вантажі, випробували днями на територій очисних споруд біля Гущина. За планами КП «Чернігівводоканал», нова зливна станція розпочне приймання стоків від перевізників з січня 2021 року.

Про це повідомила пресслужба міської ради.

Під час проведення випробувань через зливну станцію було прийнято стоки різної консистенції з трьох спеціалізованих автомобілів.

Для автомобілів з різними об’ємом завантаження зафіксована практично однакова швидкість прийому стоків – 1м3 за хвилину. Практично, з урахуванням часу на приєднання, за годину станція зможе прийняти 6-8 автомобілів.

Станція працює в автономному режимі і під час роботи не потребує втручання обслуговуючого персоналу.

Режими роботи станції, обсяги злитих стоків та їх параметри можуть контролюватися оператором дистанційно. Відповідно до умов договору ТОВ "ІМЕСТ-ПЛЮС" забезпечуватиме як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування зливної станції.

З урахуванням того, що перекачка стоків виконується в герметичній системі, неприємні запахи під час роботи станції, практично відсутні. Тобто, у подальшому є можливість розташовувати станції такого типу в інших районах міста Чернігова, не так далеко від житлових будинків, як зараз. Це вплине на зменшення витрат перевізників на транспортування рідких відходів, що, в свою чергу, відіб’ється на вартості послуг для населення.

КП "Чернігівводоканал" очисна станція перевізники рідкі відходи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
668 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии