Після локдауну школи Чернігова можуть починати заняття з 10:00

Після локдауну школи Чернігова можуть починати заняття з 10:00, Сергій Кириченко

До 10 січня у Чернігові тривають канікули, а вже з понеділка, 11 січня, у школах міста поновиться навчальний рік – на дистанційній основі. Після завершення локдауну (з 25 січня) планується, що за парти повернуться всі учні – як початкова школа, так і старшокласники.

Про це минулого тижня на нараді у мерії припустила представниця управління освіти Чернігівської міської ради.

Планується, що у разі, коли ситуація з поширенням корона вірусної інфекції у Чернігові стабілізується, всі школярі будуть навчатися у звичайному форматі.

Проте, аби не створювати сприятливих умов для поширення вірусу, потоки учнів у школах планують розвести у часі. Для цього уроки для старших класів будуть починатися пізніше – орієнтовно з 10:00.

Це дозволить рівномірно розподілити навантаження на громадський транспорт і уникнути ситуації, коли вранці у години пік автобуси і тролейбуси будуть перевантажені.

Аби за такого розкладу не розтягувати навчальний день і не створювати проблем для учнів, що навчаються на другу зміну, пропонується запровадити так зване «змішане» навчання. Це означає, що предмети художньо-естетичного циклу та фізкультура залишаться на дистанційній основі.

– Така форма організації освітнього процесу дозволить скоротити одночасну присутність учнів у закладах освіти. Крім того друга зміна зможе приходити, як того вимагають санітарні норми вимоги, до 14 години, – спрогнозували в управлінні освіти.

Остаточно з моделлю організації навчального процесу чиновники та директори шкіл мають визначитися під час локдауну.

освіта локдаун карантин школи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
5079 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии