В Україні спалахнув скандал через знущання над телятком на вечірці у Чернігові

В Україні спалахнув скандал через знущання над телятком на вечірці у Чернігові , Сергій Кириченко

Гуманістичний рух за права тварин UA Animals обурився з приводу святкування Нового року у Чернігові.

Зооактивісти звернули увагу на фотографії з вечірки з нагоди свята, в якому брали участь менеджери команди «Енергія росту» –партнери компанії Oriflame.

На знімках учасники фотографуються з телям – як символом 2021 року за китайським календарем.

«Знущання заради розваг. У Чернігові на святкування Oriflame Cosmetics Ukraine вирішили притягти теля, яке під час шумної вечірки на прив’язі слугувало декором для фото», – обурилися захисники тварин.

Повідомлення викликало широкий резонанс – у соцмережах чернігівці та мешканці усієї України почали обговорювати дії організаторів та учасниць заходу. Більшість схиляється до того, що така практика неприпустима.

У свою чергу компанія «Оріфлейм Україна» оприлюднила заяву, в якій повідомила, що корпоратив у Чернігові «був організований партнерами самостійно на свої власні кошти без якої-небудь участі з боку Оріфлейм Україна».

«У нас не було інформації про те, що в ході заходу будуть використані тварини. Ми не підтримуємо будь-які неетичні дії з використанням тварин. Але ми не в змозі контролювати дії, які проводять наші партнери, які не є співробітниками компанії, у своїх приватних цілях без якого-небудь залучення з боку Оріфлейм», – йдеться у заяві.

Також компанія додала, що «поважає права і свободи наших співробітників, партнерів і суспільства в цілому, але засуджує використання тварин у будь-яких неетичних цілях».

Натомість організатор свята Тетяна Скидан на своїй сторінці у «Фейсбук» назвала людей, які критикували використання тварини заради розваг «хейтерами» і звинуватила зоозахисників у тому, що ті «решили поднять хайп».

Жінка підтвердила, що це була приватна ініціатива, а не вечірка компанії «Оріфлейм», а також виправдала появу тварини на заході тим, що у багатьох закладах таке практикується.

«Телёнок, которого вы видели на фотографии, был максимум 15 минут и это был подарок от ресторана. Я думаю, вы много знаете ресторанов в стране, где есть животные и почему-то все к этому нормальному относятся (птички в клетках, белки, дикие звери и тд).

Телёнка никто не обижал, просто погладили и конечно же не удержались, чтобы сделать фото.Никто ему не завязывал морду, это просто была уздечка за которую привели телёнка и через 15 минут его увели», – додала Тетяна Скидан.

Також вона звинуватила людей, що перейнялися долею тварини у лицемірстві:

«Люди, которые пишут плохие, негативные комментарии сами ходят в натуральных шубах, едят колбасу и ещё пишут про какое-то издевательство», – резюмувала жінка.

Оріфлейм Oriflame Новий рік святкування вечірка телятко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2245 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии