Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших

Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших

Вільне володіння англійською – один з ключів до успіху у сучасному світі. Діти, які починають опановувати іноземні мови змалечку, мають багато переваг над ровесниками. Зокрема, вони розмовляють без акценту, не знають страху перед мовним бар’єром, мають відмінну артикуляцію та великий словниковий запас.

Перший у Чернігові англомовний дитячий садочок «Discovery English Сlub» запрошує малюків віком від 3 до 6 років разом вирушити у захоплюючу подорож світом знань. Професійні педагоги та вихователі допоможуть діткам швидко та комфортно адаптуватись до англомовного середовища і підготують їх до подальшого навчання у школах України та зарубіжжя.

Програма «Discovery English Сlub» поєднує навчальні заняття з розважальними. З дітьми увесь час, навіть під час перерв та за обіднім столом, спілкуються виключно англійською, що дає змогу повністю зануритись у вивчення мови. Таким чином, англійська стає органічною частиною повсякденності малюка, і мовні навички формуються автоматично.

Працюють дві вікові групи: 3-4 та 5-6 років, по 12 учнів у кожній. Така компактність дозволяє приділити максимум уваги кожному. Дітей готують до школи, враховуючи усі вимоги програми «Інтелект України». Тож, завершивши навчання у садочку, дитина вмітиме писати, читати, рахувати, логічно мислити.

Садочок працює протягом тижня з 8:00 до 18:30. Окрім базових занять, ігор та 4-разового харчування, на діток чекають:

- психологічна арт-терапія
- капуейро
- йога
- лего-конструювання
- хореографія
- музика

За необхідності, з дітьми працює логопед.

«Discovery English Сlub» – це не просто садочок, де за Вашою дитиною наглядатимуть, поки Ви працюєте. Це – затишний та комфортний англомовний простір для розвитку гармонійної особистості. Тут кожен малюк зможе пізнавати світ за допомогою професіоналів, що люблять свою справу.

Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-1 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-2 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-3 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-4 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-5 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-6 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-7 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-8 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-9 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-10 Садочок «Discovery English Сlub»: навчання англійською мовою для найменших , фото-11

Англомовний садочок «Discovery English Сlub» чекає на Вас за адресою: вул. Любецька, 9-Б

Контактний телефон: (066) 022-90-02

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
125 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии