Чернігівці, які збиралися до Білорусі, чи у РФ, мають бути обережні. Це – червоні зони

Чернігівці, які збиралися до Білорусі, чи у РФ, мають бути обережні. Це – червоні зони, Сергій Кириченко

Щодо РФ та Білорусі діють нові обмеження перетину кордону, оскільки вони увійшли до списку країн «червоної» зони, повідомили у Чернігівському прикордонному загоні.

Під час карантинних обмежень пропуск осіб з-за кордону здійснюється в залежності від того, наскільки поширене захворювання COVID-19 в країні вибуття.

Міністерство охорони здоров’я України на підставі аналізу статистичних даних формує перелік країн, які за показниками захворюваності на COVID-19 віднесено до «червоної» та «зеленої» зон.

Державна прикордонна служба отримує від МОЗ актуальні списки країн за показниками захворюваності на COVID-19 і враховує їх під час пропуску людей з-за кордону.

Так, станом на 11 січня 2021 року РФ та Білорусь увійшли до списку країн із значним поширенням захворювання COVID-19 у цих країнах, тобто увійшли до списку країн «червоної» зони.

Тож, при плануванні подорожей на Росію та у Білорусь, необхідно врахувати особливості перетину кордону України прибуваючи з країн, які входять до списку країн «червоної» зони.

Зокрема, відповідно до правил, затверджених Кабінетом Міністрів України:

при перетині державного кордону України необхідно встановити мобільний додаток на телефон чи інший пристрій «Вдома» та пройти самоізоляцію за місцем проживання.

Також передбачена процедура здачі ПРЛ тесту після перетину державного кордону для скасування самоізоляції.

Самоізоляція не розповсюджуються на осіб, які мають негативні результати ПРЛ-тестів на COVID-19, зроблені не більше 48 годин до перетину кордону з Україною.

У разі неможливості встановлення додатку «Вдома» іноземці та громадяни України підлягають ізоляції в спеціальних закладах охорони здоров’я на 14 діб.

Також обов’язковою умовою для в’їзду всіх іноземців в Україну є наявність страхового полісу, який покриває витрати, пов’язані з COVID.

кордон РФ Білорусь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
305 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии