Сотні гривень доплати: майже 90 тисяч пенсіонерів Чернігівщини отримуватимуть більші виплати

Сотні гривень доплати: майже 90 тисяч пенсіонерів Чернігівщини отримуватимуть більші виплати, Дмитро Пономаренко

На початку року в Чернігівській області провели перерахунок пенсійних виплат у зв’язку з підвищенням показника мінімальної заробітної плати в Україні до 6 000 грн.

Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

Підвищені пенсії отримають 88 100 непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років і мають страховий стаж: чоловіки – 35 років, жінки – 30 років.

Мінімальна пенсія становить 2 400 грн.

Перерахунок пенсій здійснюється автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ, а сума збільшення пенсії у кожного пенсіонера обраховується індивідуально. Все залежить від того, який страховий стаж має пенсіонер і який заробіток одержував, коли працював. Середній розмір підвищення склав 354,20 грн.

Пенсіонерам, які працюють, після звільнення з роботи пенсія перераховуватиметься з урахуванням мінімальної заробітної плати на час звільнення.

Довідка

Протягом 2020 року середня пенсія по області зросла на 411 грн, із 2764 до 3175 грн. Вісім разів підвищували пенсії для різних категорій громадян. Зокрема, у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму; здійснено індексацію пенсійних виплат; вперше реалізовано такий амбітний план, як доплата пенсій громадянам, які досягли 80-літнього віку; у автоматичному режимі перераховано пенсії працюючих пенсіонерів; підвищені пенсійні виплати в разі втрати годувальника для членів сімей осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС або забезпеченні її проведення.

пенсіонери пенсії виплати гроші підвищення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
522 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии