Локдаун закінчився, а карантин – ні. Про які обмеження слід пам’ятати чернігівцям

Локдаун закінчився, а карантин – ні. Про які обмеження слід пам’ятати чернігівцям, Сергій Кириченко

Від сьогодні, з 25 січня, закінчено дію локдауну, який уряд увів 8 січня. Тож відтепер Чернігівська область, як і уся Україна, повертається до обмежень помаранчевої зони, пише «Лівий берег».

Згідно з повідомленням на сторінці в Facebook голови уряду Дениса Шмигаля, з 25 січня все ще заборонено перебувати у публічних місцях і на вулиці без документів про особу. 

Також заборонена планова госпіталізація (крім паліативної допомоги, пологів, післяпологової допомоги, лікуванні онкологічних захворювань, третинної допомоги та невідкладної допомоги). 

У закладах освіти заборонено проведення масових заходів за участі учнів більш ніж однієї групи чи класу та з глядачами. 

У розважальних закладах, кафе і ресторанах під забороною банкети, святкові заходи та публічні події. Також не можна розміщувати більше ніж четверо дорослих за одним столиком. Заклади можуть працювати до 23:00, але розплатитися відвідувачі повинні до 22:00.

Заборонено приймання відвідувачів у музеях і галереях, якщо в залі присутні більше однієї особи на 10 метрів квадратних.

Не можна проводити масові культурні, спортивні заходи, у яких бере участь більш ніж 20 осіб та за неможливості недотримання дистанції у 1,5 м між учасниками. Кінотеатри та театри можуть працювати із заповненістю до 50% місць. Під забороною проведення дискотек та робота нічних клубів.

Спортзали і фітнес-центри можуть працювати за умови одночасного перебування не більш ніж однієї людини на 20 квадратних метрів. 

Заборонено перевезення пасажирів у громадському транспорті в кількості більшій, ніж число місць для сидіння. Усі пасажири і водій повинні носити маски чи респіратори, що закривають і ніс, і рот. Це стосується не тільки транспорту, а й решти публічних місць.

Заборонена робота всіх закладів, де немає розмітки про дистанцію в 1,5 метри і працівники якої незабезпечені масками чи респіраторами.

Релігійні заходи можуть проводитися за умови присутності не більше однієї людини на 5 квадратних метрів, на відкритому повітрі можна проводити з дистанцією у 1,5 м.

А от із закладів розміщення можуть працювати тільки готелі та санаторії (не хостели).

Крім того, учні повертаються до очної та змішаної форми навчання.

Лівий берег
локдаун карантин обмеження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
298 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии