• Главная
  • На клініку «Фрезеніус» у Чернігові і суддів міська влада поскаржиться Генпрокуратурі та ДБР
12:41, 27 января

На клініку «Фрезеніус» у Чернігові і суддів міська влада поскаржиться Генпрокуратурі та ДБР

На клініку «Фрезеніус» у Чернігові і суддів міська влада поскаржиться Генпрокуратурі та ДБР

На найближчій сесії Чернігівської міської ради депутатам запропонують підтримати звернення до Генеральної прокуратури, Державного бюро розслідувань та Вищої ради правосуддя. Привід – рішення суду першої інстанції щодо фінансових зобов’язань міської ради перед приватною клінікою «Фрезеніус».

Мова йде про суму у розмірі 1,2 мільйони гривень. У 2020 році Господарський суд Києва вирішив, що ці кошти Чернігівська міська рада має відшкодувати клініці за те, що вона надавала послуги з гемодіалізу хворим, які потребували цієї життєво необхідної процедури.

Але міський голова Владислав Атрошенко не згоден з таким рішенням. Він називає його абсурдним і налаштований добиватися скасування.

– Чернігів не укладав жодної угоди чи будь-якого іншого документу щодо надання послуг. Більше того, ми з року в рік ми запрошували людей казали, що у нас є альтернативні можливості надання життєво необхідних для людей процедур. Люди потребують регулярно гемодіалізу і ми маємо такі самі апарати тієї самої фірми, – заявив мер Чернігова на нараді у вівторок, 26 січня.

Він пояснив, що усі кошти, які розподілялися через обласний бюджет, були перераховані центру «Фрезеніус» «до копійки» і підкреслив, що жодних прямих угод місто з клінікою не укладало.

– Держава каже про конкурентні закупівлі, про майданчики «Прозоро», а окрема судова гілка влади вказує, що ми повинні заплатити. Відповідно до чого? До тих документів які напрацювала фірма? Як їх перевірити?

Це абсурдне рішення і воно може потягнути за собою наступні позовні заяви. Я не розумію, як за відсутності правових підстав стягувати з міста кошти. Жодного паперу, угоди… Немає нічого, за що з нас повинні списати гроші, – додав міський голова.

Він спрогнозував, що таке рішення може стати прецедентом, коли будь-яка приватна компанія буде надавати різноманітні послуги для людей, зокрема – медичні, а потім вимагати списання коштів з міських бюджетів.

У міській раді розраховують, що депутати підтримають звернення до Генпрокуратури, ДБР та Вищої ради правосуддя щодо необхідності переглянути рішення суду.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Фрезеніус #гемодіаліз #суд
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...