• У Туреччині чернігівська «Десна» розгромила команду Першої ліги
11:05, 4 лютого 2021 р.

У Туреччині чернігівська «Десна» розгромила команду Першої ліги

Учора, 3 лютого, в місті Белек (Туреччина) відбувся матч між чернігівською «Десною» та лідером першої української ліги – «Агробізнесом» з Волочиська Хмельницької області.

Як повідомляє сайт «Агробізнесу» (чернігівський клуб мовчить про цю гру), поєдинок завершився з рахунком 4:0 на користь «сіверян».

Нижчі за рангом «аграрії» на рівних протрималися лише пів години, після чого за 11 хвилин чернігівці забили 3 голи.

На 33-й хвилині відзначився Олексій Гуцуляк, на 41-й – Йоонас Тамм, а на 43-й 0 Пилип Будківський.

Після перерви склади команд радикально змінилися, проте перевага знову була на боці «Десни». Вона вилилися у четвертий гол наприкінці матчі. Крапку в матчі поставив на 85-й хвилині Єгор Картушов.

Сьогодні, 4 лютого, підопічні Олександра Рябоконя зіграють ще один контрольний матч. Суперником стане чорногорський «Рудар», який перше коло чемпіонату завершив на 8-му місці серед 10 команд елітного дивізіону.