На бюджет Чернігова – додаткове навантаження. Треба більше 5 мільйонів на медсестер і дітей-сиріт

На бюджет Чернігова – додаткове навантаження. Треба більше 5 мільйонів на медсестер і дітей-сиріт, Сергій Кириченко

Дві постанови Кабінету міністрів вимагають знайти додаткові 5,4 мільйони гривень у бюджеті Чернігова. Про нововведення розповіла начальниця фінансового управління Олена Лисенко.

За словами чиновниці, одна з постанов Кабміну передбачає збільшення виплат медичним працівникам, які працюють у закладах освіти. Розмір надбавки – 20 % посадового окладу. Через це, за її словами, до кінця року набіжить сума у 1,7 мільйони гривень.

Крім того, уряд збільшив утричі стипендії для дітей-сиріт, які навчаються у закладах професійно-технічної освіти. Це – ще 3,7 мільйони гривень.

З огляду на другий пункт і на те, що у коледжах Чернігова навчається чимало дітей з області, Владислав Атрошенко запропонував перекласти частково ці витрати на ОТГ – владу міст, селищ та сіл, з яких діти приїздять на навчання до Чернігова:

– Давайте ставити питання перед ОТГ, щоб гроші ОТГ йшли за їхніми стипендіатами… Я вважаю – це несправедливе рішення. Виходить, що платники податків Чернігова платять стипендію сироті з, наприклад, Семенівського району. Де логіка в цьому?

Міський голова запропонував скласти звернення до Кабінету міністрів з тим, аби ініціативи уряду, які зачіпають місцеві бюджети обговорювалися попередньо з Асоціацією міст України. Або ж усі подібні питання мають фінансуватися з держбюджету.

– Прохання вирішити справедливо: або за рахунок цільових державних субвенцій, або за рахунок коштів ОТГ звідки ці студенти приїхали. Якщо приїхав студент – за ним повинні приходити гроші, – переконаний Владислав Атрошенко.

бюджет субвенція освіта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1033 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии