Ремонт вулиці Кільцевої у Чернігові. Для початку потрібно 22 мільйони

Ремонт вулиці Кільцевої у Чернігові. Для початку потрібно 22 мільйони, Сергій Кириченко

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради вніс зміни до переліку об’єктів благоустрою міста на 2021-й рік та до програми розвитку житлово-комунального господарства Чернігова.

Відповідно до цих документів, у 2021 році планується розпочати ремонт ділянок доріг в районі вулиць Кільцевої, 1-го Травня, Олександрівської та Малиновського. На це передбачено з бюджету виділити 12,6 мільйонів гривень.

Це – початок реалізації ініціативи із запуску транзитних вантажівок в об’їзд Чернігова – по Кільцевій від проспекту Миру але з лівим поворотом в районі Олександрівки. Далі фури поїдуть вулицею Малиновського біля фабрики «Сіверянка» і виїздитимуть на вулицю Шевченка вже на самому її кінці.

Частково до фінансування усього проєкту долучиться і обласна державна адміністрація, про що повідомив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

– У нас налагоджуються стосунки з ОДА, ми один одного чуємо, розуміємо. Приємно, що область бачить проблеми міста в необхідності розвантаження магістральних шляхів від транзитного транспорту, – зауважив мер.

– Проєкт потребує серйозних асигнувань і добре що долучається ОДА, і ми разом робимо цю велику справу для міста.

Коли саме надійдуть кошти з обласного дорожнього фонду – невідомо, але для того аби була технічна можливість починати усі проєктні та процедурні моменти, гроші з міського бюджету потрібно виділити вже зараз.

Також начальник управління ЖКГ Ярослав Куц пояснив, що реалізація цього проєкту передбачає додаткові кошти на облаштування освітлення вздовж відремонтованої дороги. Ціна питання – 9,4 мільйони гривень.

– Кошти у бюджеті закладені на реконструкцію міських мереж, але у нас там не реконструкція. Там треба будувати освітлення, – доповнив він, мотивуючи необхідність внесення змін у програму розвитку.

Кільцева ремонт реконструкція вантажівки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
329 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии