• Главная
  • Закарпаття – краще місце для відпочинку
Новости компаний
16:45, 23 февраля

Закарпаття – краще місце для відпочинку

Новости компаний
Закарпаття – краще місце для відпочинку, фото-1

В Україні безліч чудових місць для відпочинку, але якщо Ви бажаєте отримати яскраві враження та гарно провести час, то варто надати перевагу відпочинку на території Закарпаття. А для того, щоб оздоровитися варто обирати санаторії Закарпаття.

Це дивовижний край з надзвичайно красивою природою, помірним кліматом та місцевими звичаями, які не зможуть залишити Вас байдужими. Природний відбиток залишив рельєф – неймовірні гори, які піднімаються у височінь та своїми вершками, ніби, дістають до небес. Дзвінкі гірські річки з кристально чистою джерельною водою беруть свій початок з гірських схилів та утворюють мальовничі об'єкти. Закарпаття – це особливий світ, який ховається в скельних долинах, місце де збереглися народні традиції та промисли, які зародилися багато років тому.

Закарпаття здавна славиться своїми унікальними термальними і мінеральними водами. Щоб спробувати на собі їх цілющі властивості, найкраще відвідати місцеві санаторії з термальними водами, серед яких: санаторій Боржава, санаторій Теплиця та багато інших.

Архітектура Закарпаття – це справжня скарбниця культурної спадщини! Кожен куточок насичений історією. Мабуть, кожен європейський архітектурний стиль представлений в даній місцевості у первозданному вигляді: пізньовізантійський, романський, готичний, частково ренесанс, барокко, класичний, романтичний, а також стилі кінця ХІХ — початку ХХ століття.

Закарпаття «заключило» тісний союз з Угорщиною, Румунією, Словаччиною та Польщею. Лише один крок, перетнувши кордон, Ви будете зовсім в іншому світі, який значно відрізняється від «селянсько-українського побуту». Близьке сусідство відкриває безліч можливостей для ділових відносин та прихильників приємного відпочинку: навчання, робота, шопінг, сімейні прогулянки та ін.

Саме на цій унікальній території є безліч старовинних замків (наприклад, «Замок Паланок» біля «Мукачево», «Невицький Замок»), десь збереглися лише руїни, а якісь конструкції – цілком діючі, занурюють відвідувачів в таємничий світ без сучасних технологій.

Вулички, кафе, оповиті атмосферою минулого. Багатство флори і фауни захоплює, дає відчуття гармонії та змушує зупинитися, забути про всі турботи і просто поринути у цей чудовий світ. Який напрям би не обрали Ужгород, Колочава, село Кваси, Говерла і багато іншого – все має дивовижну красу. Тільки тут можна насолодитися найчистішим гірським повітрям, відвідати оздоровчі комплекси або відкрити щось нове для себе, торкаючись до моноліту, залишеного будівельниками тих днів.

Величні перепади рельєфу народжують в низинах озера (Віта, Синевир, Ворочевське, Бребенескул і безліч інших), які приголомшують романтичною красою і оздоровчим ефектом. І, звичайно, не обійдеться без таємничих легенд. Вибирайте будь-яке місце в Закарпатті, і ви неодмінно потрапите в найдивовижніші місця. Відпочинок Закарпаття це гарантовано гарне проведення часу на території України. Побувавши тут раз Ви закохаєтеся в це місце назавжди!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...