Швидке танення снігу в Чернігові. Щоб не було розливу на Стрижні скидають воду

Швидке танення снігу в Чернігові. Щоб не було розливу на Стрижні скидають воду, Сергій Кириченко

Учора, 25 лютого, у Чернігові була зафіксована по-справжньому весняна температура повітря – близько 10 градусів тепла і навіть більше. Через це швидкими темпами почав танути сніг.

Як повідомили у комунальному підприємстві АТП-2528, працівники дільниці очисних споруд і зливової (дощової) каналізації весь день звільняли від снігу зливові лотки і канави на вулицях Декабристів та Ревуцького.

Комунальники акцентують увагу на тому, як загатили пробками зі снігу місце на перехресті вулиць Могилянського і Декабристів та стічні труби під вулицею Мартина Небаби на перехресті з вулицею Декабристів.

Найбільш проблемним місцем стала ділянка вулиці Ревуцького перед вулицею Декабристів. Через снігові пробки вода ринула у двір будинку №8 на цій вулиці.

У цьому місці на вулицю Декабристів і аж до перехрестя з вулицею Небаби вийшли жителі з лопатами і разом з комунальниками зробили для води безперешкодний шлях.

До 15:30 рівень води на Ревуцького спав на 30 сантиметрів і вона, майже безперешкодно пішла канавою і лотками аж до входу під землю на перехресті Михайла Могилянського і Декабристів і далі – в трубу під проспектом Миру та до Стрижня.

На дамбі на річці Стрижень (район вулиці Героїв Чорнобиля) 25 лютого почалося скидання води згідно з режимом роботи, який рекомендувало Деснянське басейнове управління.

АТП-2528
Стрижень вода розлив
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
933 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии