Протягом року на Чернігівщині обіцяють відремонтувати 11 мостів

Протягом року на Чернігівщині обіцяють відремонтувати 11 мостів, Олександр Гавриленко

11 мостів на території всіх новоутворених районів Чернігівщини обіцяють відремонтувати протягом цього року. По три оновлених мости отримають громади в Новгород-Сіверському та Чернігівському районах. Ще по два відремонтують в Ніжинському та Корюківському районах, а один – в Прилуцькому.

Такі цифри озвучила пресслужба ОДА.

  • Прилучани отримають оновлений міст на автомобільній дорозі "Гнатівка - Горобіївка - Савинці”.
  • Ніжинці–через канал біля сіл Рівчак-Степанівка на автодорозі “Носівка - Лосинівка - Велика Дорога” та через річку Остер біля села Адамівка на автомобільній дорозі “Носівка - Держанівка – /М-02/” з під’їздом до села Козари.
  • Новгород-Сіверщина отримає оновлені мости через струмок на автомобільній дорозі загального користування “Корюківка - Наумівка - Перелюб - Погорільці - Семенівка” з під'їздом до с.Баранівка; через ріку Десна на автомобільній дорозі місцевого значення Новгород-Сіверський - Бирине; та через річку Малотеч на автомобільній дорозі місцевого значення “Троїцьке - Ларинівка”.
  • В Корюківському районі капітально відремонтують міст через струмок на автомобільній дорозі місцевого значення “Чорнотичі - Кудрівка - Лозова” та на автомобільній дорозі місцевого значення “Гвоздиківка - Смяч”.
  • В Чернігівському районі ремонтуватимуть міст через річку Свишень на дорозі “Довжик - Хмільниця - Роїще”;через струмок на дорозі “Городня - Кузничі - Деревини” та через канал на автомобільній дорозі загального користування ”Гальчин - Хрещате - /М-02/”, біля села Гальчин.

Зазначається, що мости на Чернігівщині зводилися здебільшого в 60-70-х роках, при цьому лише кожен третій відповідає сучасним стандартам за вагогабаритними параметрами. Ще третина з них має статус «обмежено дієздатних».

- Ситуація потребує швидкого реагування, тож реконструкція мостів перебуватиме під моїм особистим контролем, – зазначила Анна Коваленко, голова облдержадміністрації.

аварійні мости ремонт автодор,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
61 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии