• Головна
  • Український герой - хто він? Думка чернігівців
17:02, 20 травня 2021 р.

Український герой - хто він? Думка чернігівців

Український герой - хто він? Думка чернігівців

Слово «герой» ми чуємо ледь не щодня. І далеко не завжди мова йде про сучасників, які вчинили щось надзвичайне. Втім, чим далі у минуле, тим складніше. Наше суспільство часто-густо і досі сприймає історичні події з абсолютно різних ракурсів. Однак, світ та наша країна стає відкритішою, а інформації про минуле – все більше. Тож нині ми можемо спостерігати, як з появою нових фактів, змінюються і погляди людей.

На цьому тижні, в країні відзначається неофіційне свято – День українських героїв, під час якого прийнято вшановувати усіх, хто боровся за нашу країну від давніх часів, до сьогодення.

Ми вирішили поцікавитися у чернігівців, а кого вони могли б назвати героями?

Тетяна, музейна працівниця:

Для мене однозначні герої – це ті хто захищає нас на Сході та лікарі, які нас рятують. Про минуле говорити важко. Багато неоднозначних моментів. Козаки наші або старі політики. Кожен для кожної епохи щось робив. Але для когось він герой, а для когось зрадник, як то Іван Мазепа, або то же Богдан Хмельницький. Хтось їх хвалить, а хтось критикує. А от сьогодні – це воїни на Сході та наші медики.

Олена, працівниця банку:

Герои – это те кто защищает родину или прославляет ее. Если говорить о прошлом, то это всем известные исторические личности. Например, того же Богдана Хмельницкого можно назвать. Ну и люди которые прославляют нашу страну – артисты, спортсмены. Даже бизнесмены, которые вкладывают личные деньги в развитие нашего государства.

Владислав, сфера обслуговування:

Любой обыкновенный человек может быть героем. Для этого просто нужны стимулы, кому-то поддержка моральная, но каждый может проявить себя по своему. В историю я сильно не углублялся, поэтому кого-то конкретного назвать не могу. У каждого были, как свои плюсы, так и минусы. В современности – так же.

Олексій, важкоатлет:

К украинским героям относятся много людей. Это люди как из прошлого, те же казаки например, так и современники. И по сегодняшний день – это те кто воюет в АТО, врачи, пожарные, полицейские, которые рискуют каждый день своей жизнью. Каждый может быть героем, сделать какой-то значительный поступок. Спортсменов я бы не называл героями. Да, это тяжелый труд, но ты чужую жизнь никак не улучшаешь, делаешь это для себя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#думки людей #День українських героїв #герої України
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...