• Главная
  • Атрошенко: «Чернігівську ТЕЦ орендар убив повністю»
09:25, 21 мая

Атрошенко: «Чернігівську ТЕЦ орендар убив повністю»

Атрошенко: «Чернігівську ТЕЦ орендар убив повністю»

Міський голова Чернігова скептично висловився щодо перспектив приватно-державного чи приватно-комунального партнерства у питання оренди майна. Як приклад – навів роботу орендованої ТЕЦ та комунального Чернігівводоканала.

За його словами, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль «бачить у такій співпраці панацею», оскільки можливості державного бюджету для інвестування і відновлення критично важливої інфраструктури, обмежені.

Такий висновок мер Чернігова зробив за підсумками зустрічі з головою уряду. Натомість сам Атрошенко зауважив, що такий підхід можливий лише в деяких питання і має відбуватися дуже обережно і дозовано.

– Естонці шкодують щодо всіх юридичних дій приватно-державного партнерства і намагаються повернути все в бюджет. У них був приклад, коли передали в концесію школи, бізнес зробив реновацію, а місто потім платило орендну плату. Але сього мають бажання повернути, – заявив Атрошенко і додав, що схожа тенденція спостерігається і у Німеччині, де свого часу держава дозволила приватизувати тепломережі, а тепер викуповує їх назад.

У Чернігові також є досвід, який говорить проти такого підходу. Міський голова згадав Чернігівську ТЕЦ та комунальне підприємство «Чернігівводоканал», як два протилежні приклади.

– Ми передали ТЕЦ, і орендар убив її повністю. Він все життя він заробляв на вугілля, а оновлення мереж і генеруючого обладнання – нуль. Експлуатували, заробили шалені статки, а тепер місту лишається металобрухт. Сьогодні ТЕЦ являє собою лахміття, – розкритикував Владислав Атрошенко фірму «ТехНова», яка орендує цілісний майновий комплекс.

Також він згадав Чернігівводоканалу та інших комунальних підприємств, у які інвестує місто, оновлюючи основні засоби.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ТЕЦ #оренда #Атрошенко #ТехНова
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...