• Главная
  • Атрошенко пропонує заборонити у Чернігові індивідуальне опалення у новобудовах
10:33, 25 мая

Атрошенко пропонує заборонити у Чернігові індивідуальне опалення у новобудовах

Атрошенко пропонує заборонити у Чернігові індивідуальне опалення у новобудовах

Міський голова Чернігова запропонував вихід із ситуації зі стрімким зростанням тарифів на теплову енергію – гарячу воду та опалення будинків. Владислав Атрошенко пропонує збільшити монопольний вплив міста на підхід до опалення.

Мета міського голови – повернення до управління містом обох найбільших виробників тепла у місті – ТЕЦ і Облтеплокомуненерго – та об’єднати їхні мережі, оптимізувавши тепловтрати і збалансувавши процес їхньої роботи.

Також Владислав Атрошенко запропонував при видачі технічних умов для нових житлових будинків «жорстко обрізати» можливості облаштування систем індивідуального опалення.

– Фізично припинити і нікого не слухати. Оцей ще будуємо, а наступний – ні. Взяти і обрізати. Або визначити інший розумний шлях, якщо він існує… – заявив мер Чернігова.

Бо якщо і далі будемо переходити на індивідуальне опалення…

Владислав Атрошенко підтримав перехід на індивідуальне опалення лише за умови, якщо 100 % квартир та будинків у Чернігові матимуть технічну можливість і бажання мешканців. Але це, на його думку – утопія.

– Третина населення на це ніколи не піде. Їх все влаштовує. Субсидії покривають усе, що набігає на лічильнику, – зауважив він.

– Треба зрозуміти: часткове переведення на індивідуальне опалення знижує споживання теплової енергії, а всі витрати лягають на меншу кількість гігакалорій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#індивідуальне опалення у Чернігові #опалення #ТЕЦ #Облтеплокомуненерго #централізоване опалення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...