З території давнього городища в Ялівщині небайдужі чернігівці винесли 30 мішків сміття

Акція-толока під час якої чернігівці прибирали від сміття території стародавнього городища, яке було колись у Ялівщині, відбулася 29 травня. В акції взяли участь 24 людини, які зібрали 30 столітрових пакетів сміття з 4 гектарів території.

Прибирання організував чернігівський історик та археолог Олександр Бондар. Рукавички та пакети надало Комунальне підприємство «Зеленбуд». Воно ж, і забрало пакети зі сміттям з місця їхнього збору.

Городище знаходилося в Ялівщині за часів Київської Русі. Воно складалося з укріпленої фортеці та посаду. Залишки оборонних валу та рову можна побачити і нині.

Однак, люди жили на цій території й раніше. Так, впродовж історії тут фіксувалося кілька поселень, найдавніше з яких виникло 4 тисячі років тому.

Опісля прибирання Олександр Бондар під час лекції «Ялівщина: від місця до міста» розповів учасникам прибирання про історію цієї пам'ятки.

Фото: Валентин Бобир Фото: Валентин Бобир Фото: Валентин Бобир Фото: Валентин Бобир Фото: Валентин Бобир Фото: Валентин Бобир Фото: Валентин Бобир Фото: Валентин Бобир
Ялівщина Городище толока прибирання екскурсія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
245 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии