Атрошенко запропонував перетворити чернігівський РАЦС на конференц-зал. Де проводити весільні церемонії?

Атрошенко запропонував перетворити чернігівський РАЦС на конференц-зал. Де проводити весільні церемонії?

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко запропонував розглянути можливість перенесення послуг, які надає РАЦС до інших приміщень.

За його словами це міське приміщення, яке орендує Міністерство юстиції. І саме від міністерства надійшла пропозиція перерозподілити деякі функції установи. Зокрема, перенести до інших будівель послуги з реєстрації народжень, смертей тощо. Також планується, що частково до цього буде залучене місто з відповідним розподілом отриманих від надання послуг коштів.

Що стосується урочистих церемоній реєстрації шлюбів, то їх можна було би перенести, наприклад, до міського Палацу культури. При цьому звільнене приміщення РАЦСу можна було би у майбутньому використовувати більш раціонально з іншою метою.

– Приміщення реально пропадає. У місті є інші більш нагальні питання, тому ремонт ми постійно відкладаємо. Коштів на все не вистачає, а у нас є Палац спорту в планах, є школа №23, є школа на Масанах… Пріоритети в місті будуть завжди а приміщення буде чекати і гіршати і гіршати, – зазначив міський голова і запропонував розглянути варіанти подальшої долі будівлі:

– Давайте подивимося тверезо: чи ми залишаємо традиції і церемоніальну залу. Чи пропонуємо інші бачення і напрямки функціонального використання РАЦСу.

І відразу ж Владислав Атрошенко запропонував власне бачення такого використання:

– Місту необхідний конференц-простір для проведення конференцій, масових заходів. Там є непоганий паркінг, який можна розширити або за рахунок тротуару або зліва. Місце – унікальне: є мрія про кошти на паркову зону, і Стрижень більш-менш чистий.

У такому разі місто побачить доцільність у фінансування ремонту будівлі. Якщо ж буде ухвалене рішення залишити «все, як є» – тоді, за словами міського голови, «не будемо чіпати і поставимо крапку».

РАЦС ЗАГС РАГС Атрошенко палац урочистих подій конференц-зал
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2658 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии