Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива»

Впродовж багатьох років купити меблі у Чернігові не було проблемою, адже у величезному павільйоні на ринку «Нива» можна було знайти фактично усе. А якщо і не знайти – то замовити за власними потребами м'які, та корпусні меблі.

Постійні покупці знають що асортимент на ринку «Нива» завжди був найбільшим у місті Чернігова, а сама продукція пройшла перевірку часом.

Однак, минулого року, меблевий павільйон мусив переїхати. Але, покупцям далеко йти, шукати не доведеться.

Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива», фото-1

Далеко йти не доведеться

Насправді фактично той самий асортимент меблів, ті самі продавці тепер розташовуються зовсім неподалік. Вони всі переїхали на торгівельні ряди речової частини ринку «Нива». Меблеві ряди починаються менш ніж за 100 метрів від колишнього павільйону.

Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива», фото-2
Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива», фото-3

Так, якщо ви станете на стоянці спиною до колишнього павільйону, а лицем до речових рядів, то просто повернути праворуч, трішки пройти і побачите банер МЕБЛІ, або якщо ви йдете зі сторони піцерії «Марконі», пройти прямо вздовж «Хіт-ринка» і побачите банер на даху МЕБЛІ, які і оголошують, що починаються ряди із меблями, тому шукати або кудись їхати не потрібно.

Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива», фото-4

Обирати стало зручніше

Як відомо у меблевому салоні працювало чимало підприємців об'єднаних, так би мовити, одним дахом. Тепер кожен із них має власний бутік і вони до того ж, розташовані тематично. Обирати за ціною, якістю та виробником буде набагато зручніше.

Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива», фото-5

Ціни, як до локдауну

Якщо вас лякає тотальне зростання цін, яке спостерігається в усій країні після локдауну та економічної кризи, то знайте – у меблевих рядах боятися цього не варто.

В будь-якому разі, завітавши до меблевих рядів ринку «Нива», в межах між бутіками №27-150 (вулиці Івано-Франківська та Вінницька), ви зможете знайти усе що вам потрібно для домашнього затишку. Ані ціни, ані асортимент вас не розчарують.

Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива», фото-6 Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива», фото-7 Потрібні меблі? Завітайте на ринок «Нива», фото-8
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
472 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии