Процвітання регіонів, де розташований наш бізнес і живуть наші співробітники – запорука процвітання і нашого бізнесу

На відкритті електропарковки на території університету «Чернігівська політехніка» 0462.ua поспілкувалися з директором Чернігівського заводу компанії AB InBev Efes Україна Євгеном Ворожко. Він розповів про підтримку домашніх регіонів компанії та проєкт по установці електропарковок.

1. Ми знаємо, що компанія AB InBev Efes Україна, як один із лідерів пивоварного ринку в Україні, підтримує домашні регіони. Розкажіть які проєкти в Чернігові реалізували за останній рік?

Так, ми намагаємося підтримувати домашні регіони і застосовувати всі можливі ресурси для їх розвитку – наразі це один із пріоритетних напрямків компанії. Починаючи з минулої весни нам вже вдалося реалізувати цілий ряд соціальних проєктів в Чернігові і в області. Наприклад, на початку пандемії 2020 ми передали ШВЛ і засоби індивідуального захисту лікарням, а бригади швидкої допомоги і геріатричні центри забезпечили санітайзерами. Це наші реальні кроки для підтримки локальних спільнот в їх боротьбі з COVID.

Ближче до листопада 2020 ми виступили спонсорами реалізації проєкту з електропарковкою для НУ «Чернігівська політехніка» та облаштували його територію. Крім цього, вже протягом багатьох років ми співпрацюємо з Чернігівським НОК (Національний олімпійський комітет) – підтримуємо розвиток спорту в регіоні та просуваємо здоровий спосіб життя. Що, до речі, під час пандемії стало ще більш актуально.

У 2021 році ми також не залишили домашні регіони без уваги. У березні нам вдалося реалізувати донацію засобів індивідуального захисту, а у квітні ми передали 6 кисневих концентраторів лікарням міста. Безумовно ми не зупинимося на досягнутому, адже попереду у нас заплановано проведення ще кількох проєктів, зараз активно займаємося плануванням їх реалізації.

2. Компанія AB InBev Efes Україна допомогла НУ «Чернігівська політехніка» встановити електропарковки. Чому ви вибрали саме цей напрямок?

Для нас близька концепція проєкту захисту навколишнього середовища. У рамках глобальних цілей компанії ми підтримуємо інновації, які допомагають знизити рівень викидів СО2. Крім того, ми прагнемо зробити наше виробництво більш екологічним, тому до 2025 року взяли за мету перевести все виробництво на «зелену» електроенергію. Для Чернігова особливо актуальна тема електропарковки, оскільки тут активно розвивається велосипедна інфраструктура. У місті поступово збільшується кількість велодоріжок. Електропарковка – хаб для зарядки велосипедів, скутерів та інших видів транспорту, за допомогою яких можна швидко та екологічно переміщатися по місту.

3. Розкажіть про основну ідею установки елекропарковки, яка її основна користь для студентів?

Цей проєкт безумовно унікальний, адже він не просто дав можливість студентам пройти весь шлях від підготовки ідеї, пітчингу, залучення фінансування, а ще й допоміг реалізувати пілотний проєкт електропарковки в місті. Ми сподіваємося, що це лише перший крок на шляху до відповідального ставлення до свого майбутнього. Компанія прагне до того, щоб все більше жителів міста та області вибирали дружні природі способи пересування. Крім того, ми зацікавлені в розвитку молоді в регіоні, адже вони – майбутнє нашої країни, і не виключено, що деякі з них навіть стануть нашими колегами.

4. Чи будете ви вдосконалювати парковку і розвивати інфраструктуру НУ «Чернігівська політехніка»?

Як я зазначив раніше, ми не просто допомогли реалізувати проєкт з будівництва парковки, а ще й виділили додаткове фінансування на облаштування території поруч з парковкою. Таким чином ми створили повноцінну екологічну зону. Зараз територія навколо парковки викладена плиткою, що робить її зручною для під'їзду, а на паркані за паркуванням зображений мурал, який символізує рух на краще до більш екоусвідомленого майбутнього. Більш того, за ідеями для малюнка ми звернулися до студентів. Нами було проведено внутрішній конкурс, в рамках якого вони підготували кілька варіантів робіт. Ми вибрали найбільш яскраву ідею, трохи її адаптували й перенесли на паркан.

5. Як ви плануєте надалі підтримувати свій домашній регіон? У чому полягає ваша підтримка саме в Чернігові і які завдання ви ставите перед собою для розвитку цього регіону?

Процвітання регіонів, де розташований наш бізнес і живуть наші співробітники – запорука процвітання і нашого бізнесу. Наша мета – реалізовувати проєкти, які будуть вирішувати реальні проблеми локальних спільнот. Ми прагнемо розвивати інфраструктуру регіону та робити його комфортніше і зручніше для мешканців. Безумовно, масштабні проєкти неможливо зробити поодинці, тому ми щільно співпрацюємо з Чернігівської ОДА, міською адміністрацією, екоактивістами, ГО і т.д. Ми віримо в те, що досягти найкращих результатів можна тільки об'єднавши зусилля, у зв'язку з цим ми завжди відкриті до партнерства і готові підтримувати місцеві ініціативи.

6. Які основні напрямки у сфері корпоративно-соціальної відповідальності визначила для себе компанія AB InBev Efes Україна і планує активно розвивати?

Усвідомлюючи, наскільки гострою є тема екології, AB InBev Efes Україна впроваджує власні ініціативи й нагадує споживачам про важливість відповідального ставлення до навколишнього середовища та використання ресурсів. Глобально у нас є 4 екологічні цілі до кінця 2025 року, які ми активно розвиваємо. У них входять: дбайливе ставлення до води, екологічна упаковка, ефективне сільське господарство, протидія зміні клімату. Крім того, у нас є мета «відповідальне споживання» або «smart drinking», в рамках якої ми розвиваємо культуру відповідального споживання алкоголю. Сюди входять наші соціальні кампанії, спрямовані на перешкоджання вживання алкоголю неповнолітніми: національна програма «Випив? За кермо не сідай», яка реалізується спільно з Всеукраїнською асоціацією автошкіл і Патрульній поліцією України, а так само ініціативи, спрямовані на підвищення культури споживання алкоголю. Наприклад, популяризація зітології та навчання фудпейрінгу (поєднання різних сортів пива з їжею). Скажу точно, що надалі AB InBev Efes Україна не зупиниться на досягнутому і продовжить робити свій внесок в сталий розвиток свого бізнесу і захист навколишнього середовища.

Процвітання регіонів, де розташований наш бізнес і живуть наші співробітники – запорука процвітання і нашого бізнесу, фото-1 Процвітання регіонів, де розташований наш бізнес і живуть наші співробітники – запорука процвітання і нашого бізнесу, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
133 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии