Скільки платять за лікарняні? У Чернігові – найнижчі виплати в Україні

Скільки платять за лікарняні? У Чернігові – найнижчі виплати в Україні

За підсумками січня–квітня 2021 року середньоденний розмір допомоги за лікарняними листками зріс на 15,2 % порівняно з тим же періодом 2020 року. За один день на лікарняному в середньому в Україні людям платять по 368,07 гривень.

При цьому розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності коливається від 296,4 грн до 460,3 грн в залежності від регіону. Найменші виплати – у Чернігівській області. Вона – єдина, де сума не дотягує навіть до 300 гривень. Найвищий показник – у Києві.

Також один з найменших розмірів середньоденної допомоги за лікарняними в Сумській (300,3 грн), Волинській (302,1 грн) і Житомирській (303,1 грн) областях. Один з найвищих – у Запорізькій (393,8 грн) і Миколаївській (407,7 грн) областях.

Довідка

Допомога з тимчасової втрати працездатності фінансується частково роботодавцем, а частково – Фондом соціального страхування (теж, через виплати роботодавця).

Її розмір залежить від середнього доходу працівника та тривалості його страхового стажу: від 50 % середньої зарплати (стаж до 3 років) і до 100 % (стаж – понад 8 років), а в разі самоізоляції – 50 % доходу незалежно від тривалості стажу.

лікарняні соцстрахування виплати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
658 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии