• Додому з нагородами: чернігівські дзюдоїсти здобули п'ять медалей на чемпіонаті України
09:34, 5 липня 2021 р.

Днями у Харкові завершився чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року. У змаганнях брали участь 321 учасник з 21 регіону, зокрема і з Чернігівщини.

Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Наш регіон представляли вихованці "Школи вищої спортивної майстерності", КДЮСШ-2 та ДЮСШ "Фортуна".

В результаті боротьби, представники Чернігівщини вибороли п'ять медалей:

• І місце - Єлизавета Шевченко у в/к 48 кг та Наталія Чистякова у в/к 70 кг,
  • ІІ місце - Дар'я Шведик у в/к 48 кг,
  • ІІІ місце - Данііл Карлов у в/к 90 кг, та Анна Казакова у в/к 78 кг.

Також наша збірна області посіла третє загальнокомандне місце, а серед юніорок - друге загальнокомандне місце.

Довідка

Ці змагання є відбірковими до збірної команди України для участі у міжнародних стартах, а саме юніорських Кубках Європи у Празі (17-18 липня) і Бухаресті (31 липня – 1 серпня). Далі за підсумками цих двох стартів буде сформована команда для участі у юніорському чемпіонаті Європи і світу, що пройдуть восени цього року.