• Главная
  • «Хочу гарненого птаха»: як людська недалекоглядність вбила двох і скалічила одне совеня
14:28, 6 июля

«Хочу гарненого птаха»: як людська недалекоглядність вбила двох і скалічила одне совеня

Трагедією завершилася історія про те, як люди вирішили забрати трьох совенят із лісу додому. Через неправильне харчування двоє з них померли, а одне вже навряд чи колись відчує радість польоту.

Цю історію розповіла чернігівка Христина Щербакова, яка спеціалізується на порятунку диких птахів. Так, одного дня їй повідомили, що совеня випало з гнізда і у нього зламані крила. Однак, згодом виявилося, що «совеня» доросле, а крила і хоча і зламані, та з гнізда воно не випадало.

- Совят было трое, их в лесу нашли люди и забрали себе домой.Конечно,кормили мясом или ещё чем-то,но только не мышами. Так они прожили два месяца.После чего двое совят погибло. Третий выжил. Насколько выжил - пока сложно сказать,потому что не иначе как «еле-еле душа в теле». Мелкий, недоразвитый, слабый, худой, перья рассыпаютсяи в придачу - с поломаными крыльями. Оба крыла сломаны,обе плечевые кости, переломы открытые. Если одно крыло ещё в более-менее состоянии и возможно хоть какое-то срощение,то второе уже гниёт и кость не срастётся, - розповіла Христина Щербакова.

Тож, совенята, яких люди необачно забрали з лісу загинули та стали каліками через необачність людей.

Христина Щербакова наголошує, що не можна забирати диких птахів із лісу. Тим паче, якщо мова про пташенят. На певному етапі життя вони і справді «випадають» з гнізда й здаються безпорадними. Тож люди забирають їх додому. Проте, насправді батьки совенят завжди поряд і допомагають своїм дітям підрости та, як то кажуть «стати на крила». Люди ж, цього зробити не можуть.

Справа в тому, що у диких птахів занадто специфічний раціон відхилення від якого завжди ведуть до хвороб та смерті. В даному випадку крила у совеняти зламалися саме через неправильну їжу. Навіть годуючи пташину м’ясом, вона не отримує усіх потрібних речовин, її кістки та пір’я слабнуть і ламаються на рівному місці.

Тож, краще не тільки не забирати совенят додому, а й взагалі не чіпати їх. Адже бажання забрати цю надзвичайно гарну та милу пташку додому завжди закінчуються однаково – смертю або каліцтвом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сова #порятунок #природа #совенята,
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...