• Главная
  • Атрошенко придумав, як боротися з водіями, що перевищують швидкість. Але потрібні зміни в законі
13:16, 6 июля

Атрошенко придумав, як боротися з водіями, що перевищують швидкість. Але потрібні зміни в законі

Атрошенко придумав, як боротися з водіями, що перевищують швидкість. Але потрібні зміни в законі

Чернігів може вкласти пару десятків мільйонів гривень у відекоамери, але наразі не має потрібної фінансової мотивації. Власне бачення того, як вирішити проблему з «гонщиками» на вулицях міста окреслив міський голова Владислав Атрошенко.

Приводом стали депутатські звернення щодо облаштування чернігівських вулиць засобами примусового зниження швидкості. Зокрема – у дворах, біла шкіл №4 (Лісковиця) та №20 (центр міста) та на вулиці Береговій, яка веде до міського пляжу.

По школах питання вирішиться найпростіше. Біля 4-ї вже цього року облаштують підвищений пішохідний перехід, який змушує водіїв їхати повільніше. Поки що виконання робіт гальмується проблемами з постачанням піску.

А біля 20-ї – на вулиці Коцюбинського – додатково обговорять доцільність такого самого заходу безпеки. До того поки що обійдуться оновленням освітлення існуючої «зебри».

Щодо класичних «лежачих поліцейських», Владислав Атрошенко налаштований скептично. На його думку, це доречно робити хіба що у дворах, де ї ризик раптового вибігання дітей з під’їзду багатоквартирних будинків на прилеглий вузький проїзд.

– На вулицях загального користування – як крайній захід. А на проспектах, чи на вулиці Рокосовського це буде виглядати ідіотично. До того ж, є питання прибирання вулиць в зимовий період, – зазначив він.

Щодо вулиці Берегової та інших проблемних ділянок, то тут міський голова переконаний: найкращим рішенням можуть стати відеокамери, які фіксують швидкість руху транспортних засобів і в автоматичному режимі передають інформацію для складання протоколів на порушника.

– «Лежачий поліцейський» – дорожчий за камеру, яка, наскільки я знаю, коштує близько 100 тисяч гривень чи більше. Ми в Чернігові могли би розмістити сотні зо дві таких камер. Це 20 мільйонів – і ми би погасили швидкість ефективно, знизили аварійність і смертність. Але зараз штрафи йдуть в державний бюджет і місту від цього жодної користі.

Було би справедливо, аби витрачені на камери кошти поверталися. Якщо порушення не на державних дорогах, то щоб штрафи йшли в громади, – запропонував Владилсав Атроршенко і звернувся до представників поліції аби вони обговорили таку законодавчу ініціативу на нараді з представниками міністерства внутрішніх справ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#шкидкість #безпека #відеокамери #лежачий поліцейський #Атрошенко
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...