• Главная
  • Вища рада правосуддя відрядила суддю до чернігівського суду
17:52, 6 июля

Вища рада правосуддя відрядила суддю до чернігівського суду

Вища рада правосуддя відрядила суддю до чернігівського суду

Вища рада правосуддя вирішила відрядити для здійснення правосуддя суддю до Новозаводського районного суду міста Чернігова шляхом тимчасового переведення. Про це повідомляє офіційний сайт ВРП.

За інформацією Державної судової адміністрації України, у 2020 році нормативний час, необхідний для розгляду справ, що надійшли до загальних місцевих судів, становив у середньому по Україні 328 днів для кожного повноважного судді з урахуванням рекомендованих Вищою радою правосуддя показників середньої тривалості розгляду справ.

При цьому у Новозаводському районному суді міста Чернігова необхідний нормативний час для розгляду справ перевищує середній показник по Україні та становить 623 дні для одного повноважного судді, що свідчить про надмірне навантаження.

З огляду на зазначене, 6 липня Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Корюківського районного суду Чернігівської області Карапуту Олену Олександрівну до Новозаводського районного суду міста Чернігова, строком на один рік з 21 липня 2021 року.

Слід зазначити, що у Новозаводському районному суді міста Чернігова із 12 штатних посад суддів, шість є вакантними.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#суддя #відрядження #ВРП
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...